Allahindlus!

Maksuarvestuse ülesannete kogu (raamat)

Soodushind

Original price was: 21,32 €.Current price is: 10,66 €.

Hind sisaldab KM 9%

Käesolev ülesannete kogu on esimene omalaadsete seas, kus kõikide ülesannete vastused on esitatud pikkade lahenduskäikudega. Ülesannete kogu on eelkõige mõeldud nii kutse- kui ka kõrgharidusõppes õpetamiseks ja õppimiseks.

Sooduspakkumine kehtib kuni 30.06.2024 või kuni kaupa jätkub

Laos

Tootekood: 218890 Kategooriad: , , , Sildid: ,

Maksuarvestus on üks olulisem osa ettevõtte raamatupidamisest, mis sisuliselt tähendab ettevõtte igapäevase maksuarvestuse korraldust, maksude deklareerimist ning maksude arvestamise ja tasumise õigsuse tagamist Maksu- ja Tolliametile.

Käesolev ülesannete kogu on esimene omalaadsete seas, kus kõikide ülesannete vastused on esitatud pikkade lahenduskäikudega. Kogu on koostatud täiendavalt Janek Keskküla poolt 2020.a välja antud raamatule "Finants- ja maksuarvestus" (3. täiendatud trükk). Ülesannete koostamisel on keskendutud kõige enam vaidlusi tekitavatele probleemidele.

Ülesannete kogu on eelkõige mõeldud nii kutse- kui ka kõrgharidusõppes õpetamiseks ja õppimiseks. Samuti on ülesannete kogu mõeldud väikeettevõtjatele, kes ise soovivad korraldada oma ettevõtte maksuarvestuse.

Tegemist on teise täiendatud trükiga populaarsest raamatust.

Autor: Janek Keskküla
Kirjastaja: Janek Keskküla
Ilmumisaeg: oktoober 2020 (TEINE täiendatud trükk)

Köide: Pehmekaaneline
Mõõdud: 205 x 170 x 5 mm
Lehekülgi: 80

Sulle võib meeldida ka…