Allahindlus!

Käibemaks (raamat)

Soodushind

9,81 

Hind sisaldab KM 9%

Üldistest põhimõtetest kuni aktuaalse kohtupraktikani

Raamat sisaldab teoreetilist materjali käibemaksu ajaloo ja põhimõistete kohta ning annab praktiliste kaasuste ja ülesannete kaudu võimaluse käibemaksu olemusest paremini aru saada. Raamat on mõeldud nii tudengitele, kui ka raamatupidajatele. Samuti lihtsustab see ka maksunõustajate ja advokaatide tööd asjasse puutuvate kaasuste otsimisel ning tõlgendamisel.

Sooduspakkumine kehtib kuni 30.06.2024 või kuni kaupa jätkub

Laos

Eelmine käibemaksule pühendatud raamat ilmus pea viis aastat tagasi. Õnneks ei ole selle aja jooksul käibemaksusüsteemi ümber tehtud ja ilmselt ei juhtu seda ka edaspidi, sest käibemaksusüsteem toimib Euroopa Liidus samadel alustel ja selle muutmine ei ole ühe liikmesriigi otsustada. Küll aga lisandub iga nädal juurde huvitavaid Euroopa Kohtu ja Riigikohtu lahendeid, mille tundmine on järjest suurema tähendusega. Samuti täiendatakse käibemaksuseadust keskmiselt paar korda aastas.

Kui viis aastat tagasi kirjutatud käibemaksu raamat oli eelkõige mõeldud tudengitele abimaterjaliks ja raamatupidajale oma teadmiste kontrolliks, siis aja jooksul olen ma raamatusse lisanud järjest rohkem spetsiifiliste teemadega seotud kohtulahendite ülevaateid, mis lihtsustavad juba ka maksunõustajate ja advokaatide tööd asjasse puutuvate kaasuste otsimisel ning tõlgendamisel.

Raamatust leiab:

  • Ülevaate käibemaksu ajaloolisest kujunemisest ja põhimõistetest.
  • Juhendmaterjali, kuidas toimub Eesti ja rahvusvaheliste tehingute deklareerimine ja maksustamine.
  • Näidiskaasused levinumate tehingute kajastamiseks.
  • Näidisülesanded koos vastustega.
  • Aktuaalse Euroopa Liidu ja Riigikohtu praktika ülevaate.

Tutvu raamatu sisukorraga siin.

Autor: Tõnis Elling
Toimetanud: Ain Ulmre; Kai Koks
Kirjastus: OÜ KMS
Ilmumisaeg: november 2019

Köide: Kõvakaaneline
Mõõtmed: 221x147x33 (mm)
Lehekülgi: 504