Vaba Levi TV on uus ja soodne kaablivaba teleteenus, millega näeb 25 kanalit

teleripood.jpg

Levikom pakub sellest nädalast Eestis VirtuaalFiiber püsiühendusel baseeruvat telepaketti Vaba Levi TV. Tegu on kaablivaba ja eelkõige maa- ja hajaasustusega linnapiirkondade jaoks mõeldud lahendusega, mis sisaldab 25 telekanalit.

Pakett maksab 4,99 eurot kuus ja kõikidel liitujatel on võimalik teenust proovida ühe kuu tasuta. Ilma internetita paketivariandi korral lisandub alusühenduse kuutasu, milleks on 6,30 eurot kuus. Stardipaketid koos seadmete ja paigaldusega algavad 49 eurost või rendina alates 9,99 eurot kuus.

Teenust saad teiste üle õhu levivate teleteenustega võrrelda siit.

Levikomi teleteenuste juhi Kuno Peegi sõnul sisaldab uus pakett kõiki Eesti kanaleid, venekeelseid kanaleid ja samuti spordi-, muusika-, uudiste, laste- ning looduskanaleid.

Vaba Levi TV pakett on klientidele saadaval nii koos kui ka ilma internetiteenuseta. “Juhul, kui klient valib endale ilma interneti püsiühenduseta TV-paketi, siis sellele vaatamata saab klient kasutada tasuta internetti teleri vahendusel, milleks ei ole vaja arvutit.” Enamusel Vaba Levi TV paketis olevatel kanalitel on järelvaatamise võimalus ning mitmed TV-kanalid edastatakse HD-eraldusvõimega.

Käesolevast nädalast pakutav telelahendus toimib Levikomi uue, üle-Eestilise VirtuaalFiiber juhtmeta lairibavõrgu baasil, mis on samaväärne kaabliga fiiberühendusega ning on mõeldud just maapiirkonnas ja äärelinnas asuvatele era- ja ridamajadele, maakodudele ja taludele ülikiire, soodsa ja kvaliteetse interneti püsiühenduse tagamiseks.

Levikomi võrgutehnoloogia tagab ka selle, et telesignaal ei halvenda kodust internetiühendust. Mitmete täna juba turul olevate lahenduste puhul tähendab televiisori vaatamine tihti seda, et samaaegselt kvaliteetset telepilti ja internetiühendust kodumajapidamises saada ei õnnestu.

„Paljudes Eesti piirkondades on kaabelühenduse kodumajapidamisse toomine päris kallis ja aeganõudev. VirtuaalFiiberTM püsiühendusega liitumine on kaabelühendusest tihti rohkem kui 10 korda odavam, paigaldus võtab aega paar tundi ning saadaval üle Eesti sõltumata asukohast,“ tutvustas Kuno Peek.