Spotify Premium on nüüd Eesti tudengitele poole odavam. Loe, kuidas allahindlust saada

Spotify laiendas oma tudengiallahindluste programmi ka Eestisse, seega saavad Eesti ülikoolides õppivad tudengid nüüd Spotify Premium konto poole odavamalt ehk ühes kuus tuleb tasuda 3,49 eurot.

Selleks, et tudengiallahindlust saada, tuleb suunduda sellele lehele, kust on võimalik hakata tellima Premium-paketti. Premium konto saamiseks tuleb sisestada oma krediitkaardiandmed. Krediitkaartidena toimivad ka enamus tudengite pangakaarte, kuid teatud juhtudel on tarvis internetipangas lubada säärased maksed.

Pärast andmete edastamist suunab Spotify leht kasutaja edasi lehele, kus on tarvis jagada infot selle kohta, millises koolis kasutaja käib. Leht näib toetavad kõiki suuremaid Eesti ülikoole nagu näiteks Tartu ülikool või Tallinna ülikool. Samuti tuleb teenusega jagada oma nime ning e-posti aadressi.

Kui kõik andmed on sisestatud, tuleb suunduda järgmisele lehele. Kui kõik andmed on korrektsed, ilmub selle kohta ka lehele teada ning Premium konto on olemas. Kui teenus ei suuda aga koolis käimist kinnitada, on võimalik esitada lisaandmeid, et õppuristaatust oleks võimalik kinnitada.

Kas ka siis saab tudengikonto, kui juba varem oli Premium olemas?

Kui kasutajal oli juba varem Spotify Premium konto, on ikkagi võimalik saada tudengi allahindlust. Selleks tuleb järgida samasid samme, mida tuleb täita uutel kasutajatel. Siiski ei ole võimalik saada tagasiulatuvat allahindlust ehk kui oled tudengipõlve jooksul tasulise teenuse eest maksnud, siis nüüd tagantjärele möödunud aja eest odavamat teenust ei saa.

Spotify ei ole öelnud, kui pikalt tudengiallahindlus kasutada saab, kuid vähemasti USAs saab selle korraga üheks aastaks ning seda on võimalik kolm korda pikendada ehk odavama hinnaga saab teenust kasutada kuni neli aastat.