Sertifitseerimiskeskus muutis ametlikult nime lühemaks

44ww0a9638.jpg

AS Sertifitseerimiskeskus muutis oma ärinime ning tegutseb alates sellest aastast SK ID Solutions nime all, teatas firma. Ettevõtte senised tegevusvaldkonnad ja pakutavad teenused ei muutu. SK võttis uue ärinime kasutusele selleks, et senisest veelgi paremini toetada rahvusvahelistel turgudel tegutsemist.

“Meie eesmärk on pakkuda elektroonilise identiteediga seotud teenuseid ka teistes riikides lisaks Eestile. Senine eestikeelne ärinimi AS Sertifitseerimiskeskus kirjeldas hästi meie esimesi teenuseid koduturul. Kui seoses ID-kaartidega piirdus meie tegevus algselt vaid sertifikaatide väljaandmisega, siis üsna pea alustasime ka toetavate tarkvaralahenduste tegemisega ning uuemad tooted Mobiil-ID ning Smart-ID on juba elektroonilise identiteedi terviklahendused. Kommunikatsioonis oleme juba aastaid Sertifitseerimiskeskuse asemel kasutanud suupärasemat lühendit SK, mis nüüd lõpuks ka ärinimes kajastub,“ ütles SK ID Solutions juht Kalev Pihl.

Viimaste aastate jooksul on SK teenuste portfelli laiendanud ning seadnud eesmärgiks tegutseda ka teistes riikides. Seepärast hakatakse eelmise aasta novembris tutvustatud identifitseerimislahendust Smart-ID pakkuma rahvusvahelistel turgudel juba SK ID Solutions nime alt.

Muudatus puudutab ainult ettevõtte nime. Nii kodulehekülje aadress www.sk.ee kui ka seni pakutavad teenused jäävad endisteks. „Nimevahetusega ei kaasne olulisi muudatusi meie tegevuses. SK ID Solutions hõlmab meie pakutavaid teenuseid paremini ning lihtsustab suhtlust välismaiste partnerite ja klientidega. Meie ettevõtte lühike nimi ja logo – SK – on olemasolevatele klientidele hästi tuttavad ja seetõttu kasutame neid ka edaspidi,“ ütles Pihl.