Samsung prognoosib Galaxy S8-le suurt müügiedu, kuigi turule jõuab see alles aprillis

pexels-photo-47261.jpeg

On üsna selge, et süttimise tõttu tagasikutsutud Samsungi Galaxy Note 7 saaga ei olnud firma müüginumbritele hea. Olukorra parandamiseks plaanib ettevõte aga müüa optimistlikult suure koguse tulevasi Galaxy S8 nutitelefone.

Nimelt on Samsung andnud partneritele juhised, et viimased toodaksid S8 jaoks osi piisavas koguses, et nendest saaks toota kokku 60 miljonit seadet. Siinkohal toetub The Investor siiski ilma nimeta tööstusega kursis olevale isikule, seega infosse tasub suhtuda skeptiliselt.

Kui mullu tuli Galaxy S7 välja veebruari lõpus Barcelona mobiilimessil, siis praegu on erinevate allikate sõnul selge, et veebruaris firma kindlasti S8 kohalt saladuskatet ei tõmba. Erinevate allikate infot kombineerides võib praegu kõige tõenäolisemalt arvata seda, et Samsung esitleb märtsikuus Galaxy S8-t New Yorkis, telefon jõuab aga reaalselt müügile mõned nädalad hiljem ehk aprilli keskpaigaks.

Üldiselt edukaks peetav Samsungi eelmine Galaxy S seeria nutitelefon Galaxy S7 läks koos S7 Edge kaaslasega müügiks veidi alla 50 miljoni seadme, seega eeldab Samsung sellega võrreldes 10 miljoni võrra paremat müügiedu. Enim müüdud mudel selles seerias on Samsungi Galaxy S4, mida müüdi lausa 70 miljonit tükki.