Qualcomm kiitles vahetult enne Apple’i üritust kõigega, mis Androidi telefonidesse esimesena jõudis

qualcomm-snapdragon-1200x600.jpg

Protsessoritootja Qualcomm avaldas vaid päeva enne Apple’i suurt tooteüritust blogipostituse, kus kiitleb asjadega, mis olid Androidi telefonides enne teisi. Ilmselt on tegu ettevõtte poolse torkega Apple’i suunas, kes ilmselt mitmed lahendused ka täna tutvustavates iPhone’ides kasutusele võtab.

Blogipostituse juures leiab nimekirja tehnilistest lahendustest ning Androidi telefonidest, mis need esimesena kasutusele võtsid. Teiste seas on välja toodud, et Androidi seadmetesse jõudsid esimesena kiirlaadimine, äärest-ääreni ekraanid, OLED-ekraanid ning topeltkaamerad. Kõik need on ka asjad, mida võib täna tutvustatavate iPhone’ide juurest oodata.

Tabelis on küll vigu, kuid vahest olulisem on isegi asjaolu, et Apple ja Qualcomm on hetkel segatud keerulisse patendilitsentsi lahingusse, mille tõttu võib eeldada, et postitus enne Apple’i üritust ei ole juhuslik.

Apple’i üritus, kus näidatakse uut iPhone’i, toimub täna Eesti aja järgi kell 20:00 seega saab näha, kas ja kui palju uusi tehnoloogiaid ettevõtte seadmetesse jõuab.