Lõbus eesti keele õppimise äpp lastele on nüüd saadaval ka Androidile

Seni vaid iOS seadmetele saada olnud uuenduslik ja lõbus keeleõppe äpp Labl on uue kooliaasta alguse puhul saadaval ka Androidile. Rakendus töötab nii telefonides kui ka tahvelarvutites. iOSile tuli Labl välja eelmise aasta aprillis.

Juba väikelapsed kasutavad tänapäeval erinevaid nutiseadmeid, olgu need siis telefonid või tahvelarvutid, kuid eestikeelsed rakendused keele õppimise lihtsustamiseks praktiliselt turul puuduvad.

Labl on interaktiivne keeleõppe äpp, mis aitab lastel õppida tähti, sõnu ja lauseid, neid ekraanil etteantud asukohtadesse lohistades ja tähtedest sõnu ning lauseid moodustades.

Tagasisidet õnnestumiste või ebaõnnestumiste kohta annab äpp koheselt häälitsustega, mida on lastel lõbus kaasa teha. Õppimise raskusastmeid on kolm, mida saab rakenduse kasutaja omale sobivalt valida. Sõltuvalt valitud tasemest muudetakse kasutajale kuvatavate tähtede valikut ning sõnade ja lausete keerulisust.

Labl on suunatud lastele alates 4. eluaastast, kui tähtede ja sõnade õppimine päevakorda tekib. Alla laadida saab Google Play’st või App Store’st.

Rakenduse autoriks on Margus Holland, Androidi versiooni aitas luua Martin Üle.