Linnas on jälle Hullud Päevad, milliseid tehnikavidinaid hea hinnaga antakse?

Foto: Liis Treimann, PM/Scanpix Baltics

Stockmannis on järjekordselt alanud Hullude Päevade ostukampaania, kust on traditsiooniliselt võimalik odavama hinnaga saada ka tehnikavidinaid.

Geenius uuris, mida sel aastal pakutakse ning on need ka päriselt ostu väärt. Siin on ülevaade kõige huvitavamatest toodetest.

MacBook Air

apple_macbook.jpeg

Hullude Päevade raames on müügil 13,3-tollise ekraanida MacBook Air, kus sees on Intel i5 protsessor ning 128 GB salvestusruumi ja 8 GB muutmälu. Hullude Päevade raames on seadme hinnaks 859,99 eurot, tavaoludes oleks Stockmanni Euronicsis selle hinnaks 1179 eurot.

Seadmel on allahindlus ka Euronicsi teistes kauplustes, kus hinnaks on 899,99 eurot. Toote hindu teistes poodides uurides paistab, et hind on tõepoolest üks parimaid, mida hetkel kohata võib.

Samsung Galaxy J5

Müügikataloogist leiab ka 16 GB mäluga Samsung J5 (2017) nutitelefoni, mille saab kampaania raames soetada 199,99 eurot eest, tavahinnaks on märgitud 279,99 eurot. Tegemist on keskklassi nutitelefoniga, mis on võrdlemisi hea ning on populaarne näiteks koolilaste seas ning ka nende seas, kes soovivad korraliku seadet, kuid ei taha liialt raha kulutada. Geeniuse arvustust saad lugeda siit.

200 eurone hinnasilt on üsna konkurentsivõimeline ning mujal tuleb seadme eest välja käia märksa rohkem.

Hisense 4K-telekas

Telekapakkumiste poole pealt hakkab silma Hisense 65-tolline UHD teler, mis maksab 799 eurot, tavahinnaga aga 1499 eurot. Hind näib olevat üsna hea. Näiteks konkureerivate 65-tollised UHD telerite hinnad algavad harilikult 1000 euro juurest, seega võib tegemist olla hea seadmega, et 4K-maailma sukelduda.

Siiski, kuna tegemist on mõnevõrra tundmatuma firmaga kui on näiteks Sony või LG, siis tasub igaks-juhuks enne ostu veidi Google’it väisata ja teiste kasutajate kogemusi otsida.

iPhone SE

Ka Hullude Päevade raames on müügil iPhone SE, mille hind on viimastel kuudel märkimisväärselt kukkunud ning mis on kõige odavam võrdlemisi uus iPhone, mida hetkel osta saab. Kampaania raames on 32 GB seadme hinnaks 299,99 eurot.

Erinevatest vähemtuntud veebipoodidest võib seadme leida veidi enam 300 euro eest. SE on siiani üsna turvaline valik, kui soovid iPhone’i, kuid ei taha palju investeerida.

Polaroidkaamera

Kampaania raames leiavad endale midagi ka kaamerasõbrad. Hulludelt Päevadelt saab osta Polaroid Snap fotokaamera, kaamerakoti, paberit ning 8 GB mälukaardi 119,99 euro eest, tavahinnaks on komplektil 199,99 eurot. Veebipoodidest võib vaid kaamera, ilma lisavarustuseta, leida veidi umbes 140 eest.

Täispika kataloogiga saad tutvuda siin. Kampaania kestab 11.-15. oktoobrini.