Jaybird tõi samuti välja täiesti juhtmevabad kõrvaklapid

Foto: https://www.jaybirdsport.com/blog/

Jaybird tutvustas uusi juhtmevabasid kõrvaklappe, kus ei ole erinevalt ettevõtte eelmistest mudelitest ühtegi juhet, muutes need seega sarnaseks Apple AirPodsidele või Sony hiljutistele väikestele kõrvaklappidele.

Uued kõrvaklapid Run meenutavad kujult teisi Jaybirdi klappe ja alles on ka tiivake, mille abil klapid paremini kõrvas püsivad. Seda ka siis, kui kasutaja keskmisest rohkem oma pead liigutab.

Ettevõtte sõnul ei ole uute klappide puhul siiski ohverdatud helikvaliteeti ning klapid suudavad pakkuda seniste seadmetega võrdväärset kuulamiskogemust.

Klappide aku peaks ühe laadimiskorraga vastu pidama kuni neli tundi ning kui sellest väheks jääb, siis on hoiustamiskarbi sees veel kaheksa tunni jagu akut.

Kui kõrvaklapid vaid viieks minutiks karpi asetada, peaks saama nende muusikat kuulata kuni ühe tunni, seega ei tohiks tekkida hetki, kui klappide aku tühi on ning neid pole kuidagi võimalik kiirelt laadida.

Kõrvaklapid hakkavad klientideni jõudma oktoobris, hinnaga 180 dollarit. Pole teada, kas need ka Eestisse müügile jõuavad.