Eestlase kodeerimismaratoni järgmine vili: äpp näitab lähedal olevaid üritusi

Eesti rakendustearendaja Indrek Vändrik, kes on sel aastal võtnud eesmärgiks iga kuu luua rakenduse, on valmis saanud järjekordse äpi, mille abil on võimalik leida enda lähedal toimuvaid üritusi, ilma, et neid tuleks Facebookist otsida.

Rakendus LetsGo töötab üsna lihtsalt: kaardil näpuga soovitud kohta vajutades kuvab rakendus selle koha lähedal toimuvaid sündmuseid. Inimesel on endal võimalik valida, millise raadiusega alal sündmusi näidatakse, kui leviala on piiratud ühe kilomeetri juurde. Info ürituste ja muude sündmuste kohta pärineb Facebookist.

Vändrik kirjutas rakenduse avaldamisel, et tema jaoks oli tüütu Facebookist ürituste nimekirjast sobivaid sündmusi leida, sestap lõi ta asja lihtsustamiseks rakenduse.

“Juulikuu projekt on lõpuks valmis. Kuna mind häiris, et ma ei suutnud lihtsa vaevaga leida üritusi Facebooki eventside alt siis tegin rakenduse, mis seda vaeva oluliselt vähendab. Vali kuupäev, asukoht ja otsitava raadiuse suurus ja vaata, mis on toimumas,” ütles Vändrik Geeniusele.

Rakendus on saadava vaid iOS-ile ning alla saab selle laadida siit.