Eestlanna kodus plahvatas pärast laadimist kahe aasta vanune Samsungi telefon

received_1334332623304011.jpeg

Eestlanna jagas reedel sotsiaalmeedias fotosid oma Samsungi telefonist, mis plahvatas pärast öist laadimist ja süttis põlema. “Mu telefoni aku oli plahvatanud, maha lennanud ja põles maas!” kirjutas Merilyn, kuidas ta ärkas kõva paugu peale.

Geeniuse andmetel on tegu telefoniga Samsung Galaxy S5, mis on ostetud ligi kaks aastat tagasi. Juures olnud inimeste kiire tegutsemine päästis suurema tulekahju puhkemisest. 

Hetkel pole teada, kas telefoni aku võis olla saanud füüsilise kahjustuse, kas telefonis oli originaalaku või mõni muu, millise laadijaga telefoni laeti ja muud detailid.

“Oleme antud juhtumist teadlikud ning niipea kui sellealane esmane info meieni jõudis, kontakteerusime kohe ka telefoni omanikuga ja palusime seade esimesel võimalusel teeninduspunkti tuua,” teatas Geeniusele Samsungi Baltimaade kommunikatsioonijuht Krišjanis Ozols. “Hetkel olemasoleva info kohaselt ei ole meil võimalik hinnata, mis võis olla juhtunu põhjus. Peame kasutajate ohutust esmaseks prioriteediks ja seetõttu viime läbi põhjaliku uurimise, et selgitada välja detailne juhtunu põhjus,” lisas ta.

Täiendame uudist täpsema info laekumisel.

 

Täiendatud 07.01.2017 15:42 Samsungi kommentaariga.