Eesti noormees võitis arvutimängus juba teist korda miljon dollarit, vaata võiduvideot siit

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Eesti noormees Clement Ivanov alias Puppey võitis Hiinas Shanghais korraldatud arvutimängu "Dota 2"turniiril koos oma meeskonnaga Team Secret 1,1 miljon dollarit, kirjutab Postimees.

26-aastane Tartust pärit noormees, kes oli viieliikmelise võidutiimi kapten, on esimene, kes on suutnud võita Valve meistrivõistlusi kahel korral, kirjutab gosugamers.net.

Eelmine kord võitis ta miljon dollarit 2011. aastal Saksamaal peetud turniiril, pärast mida laekus tema pangaarvele 180 000 dollarit, raha jagatakse meeskonnaliikmete ja sponsorite vahel.

Wikipedia andmetel on Ivanov käesoleva aasta märtsi seisuga kõige enam teenivate e-spordi professionaalide ehk arvutimängurite seas 11. kohal, olles oma karjääri jooksul 67 turniirilt kokku korjanud hämmastavad 970 000 eurot.