Eelmine Nokia tippmudel pole veel Eestisse jõudnud, aga lekked viitavad juba uuele

Kuulduste kohaselt võib Nokia veel sel aastal tutvustada uut lipulaeva, milleks oleks Nokia 9. Nüüd on seadmest ka kujutised lekkinud ning näib, et see võib tulla kumera ekraani ning tagaosaga.

Tuntud seadmete lekitaja @OnLeaks jagas arvuti abil loodud kujutisi, millelt on näha, et seadme ääred oleks mõnevõrra kumerad, nagu näiteks Samsung S7 Edge seadmel. Telefoni tagaküljelt leiab kaks kaamerat ning ka sõrmejäljelugeja. Paistab, et ka Nokia on otsustanud loobuda kõrvaklapipesast, kuna kujutistel seda näha ei ole.

Telefoni mõõtmeteks peaks olema 140,9 x 72,9 x 7,5 mm, seega oleks see mõnevõrra lühem kui S7 Edge. Siiski peaks sel olema 5,5-tolline ekraan, seega võib eeldada, et ekraani ümber olevad ääred on tehtud mõnevõrra väiksemaks.

Telefoni seest võib leida Snapdragon 835 protsessori ning 4 GB muutmälu. Pole täpselt teada, millal telefon müügile jõuab, kuid kuulduste kohaselt võib see olla veel sel aastal.

Nokia tutvustas hiljuti ka Nokia 8 telefoni, mis on küll mujal maailmas juba müügil, aga veel Eestisse jõudnud pole. Maaletooja sõnul võib see juhtuda aga selle kuu lõpus, kuid kindel see veel pole.