AliExpressis on täna metsikud allahindlused, siin on 5 head pakkumist

AliExpressis on tänase 11.11 ostupüha puhul suured soodushinnad ning erinevaid allahinnatud tooteid leiab tuhandetes. Geenius uuris pakkumisi ning siin on viis allahinnatud vidinat, mille ostmist võiksid kaaluda.

Siit loost saad aga lugeda, kuidas välismaalt üldse kaupa tellida.

Juhtmevaba laadimise alus

See Qi-standardit toetav laadimisalus sobib kasutamiseks nii uute iPhone’ide kui ka mitmete teiste telefonidega, mis toetavad ilma juhtmeta telefoni laadimist. Erinevaid laadimislauseid leiab poodidest ohtralt, kuid lehel antud arvustuste kohaselt peaks see alus igati korralikult töötama.

Soodusmüügi ajal maksab alus 5,32 eurot ning see saadetakse Eestisse tasuta.

HomeKiti toetav nutipistik

Nutipistikuid leiab turult tuhandetes, kuid tihti võivad need üsna kallid olla. AliExpressist leiab hetkel ka Apple’i HomeKiti toetava nutipistiku 23,96 euro eest, seega saad veerandsaja euro eest pistiku, mis lubab sul lambi telefoniga põlema panna. Siiski, enne ostu sooritamist tasub korraks pilk lehele heita: sääraste toodete hinnad on väga kõikuvad ning on võimalik, et pärast artikli avaldamist on mõni nutipistik veelgi odavam.

Toode saadetakse Eestisse 1,5 euro eest.

Ankeri väike kõlar

Muusikat pole elus kunagi liiga palju ning kui soovid seda kuulata kõikjal, kus oled, tuleb appi väike Bluetoothiga kõlar. Anker müüb soodusmüügi ajal oma väikest kõlarit 17,42 euro eest. Arvustuste kohaselt peaks olema tegu igati konkurentsivõimelise väikese heliseadmega.

Eestisse saatmise eest tuleb tasuda veidi üle poolteise euro.

3D-pliiats

Kui soovid joonistada, kuid paberile kritseldamine on ennast ammendanud, tuleb appi 3D-pliiats. See on justkui väike 3D-printer, millega saad joonistada tasapinnal välja kasvavaid kujundeid. Pliiatsi ning veidi joonistusplastikut saab hetkel soetada 18,19 euro eest ning saatmine on Eestisse tasuta.

USB-jagaja

Kui sinu öökapil peavad laadimiseks koha leidma nutikell, telefon, tahvelarvuti ning veel mõni vidin, siis tead,  kui väärtuslikuks pistikupesaks muutuvad. Sellisel juhul tuleb appi vidin, mis muudab ühe laadimiskaabli mitmeks. Hetkel saab arvustuste kohaselt üsnagi hea USB-jagaja 3,45 euro eest ning Eestisse saadetakse see tasuta.