5 väga head telefoni, mille hind on korralikult kukkunud ja mida kohe osta võiks

Telefonide turuletuleku hetkel on nende hind sageli kõrge, kuid see langeb üsnagi kiiresti, nii võib kunagi kalleid, kuid endiselt häid telefone, täna poelettidelt hea hinnaga leida. Siin on viis seadet, mida just täna soetada tasuks

iPhone SE

Müüki tuleku hetkel tuli Apple’i väikseima lipulaeva, iPhone SE eest, välja käia veidi üle 500 euro. Tänaseks on enamikes ostukohtades seadme hind langenud 300 euro kanti, kuid üks veebipood müüb 16 GB versiooni roosa-kuldsest iPhone’ist kõigest 272 euroga.

Ka operaatorid müüvad seadet hea hinnaga, 32 GB iPhone SE maksab näiteks Tele2s 309 eurot, Telias 329 eurot ja Elisas 349 eurot.

Sony Xperia XZ1

Sony sügisene lipulaev tuli turule 699 eurose hinnasildiga, mis on nüüdseks langenud päris arvestatavalt madalamale. Parima hinna leiame taaskord samast veebipoest, mis müüb seadet 448 euroga. Sarnase hinnaga (450€) võib telefoni soetada ka siit.

Operaatorite juures on seade aga juba kallim, Elisas on seadme hind 499 eurot ja Tele2 juures 549 eurot.

Samsung Galaxy S7

Kaks aastat tagasi Samsungi telefonide tippu jõudnud S7 on endiselt väga hea ja moderne telefon. Seda enam, et algsest turuhinnast on pea pool maha lihvitud ning siit veebikaubamajast saab seadme soetada lausa 385 euro eest. Mõnevõrra kallimalt, 429 euro eest, saab seadme soetada ka Onoffi kauplustest.

Operaatorite lettidelt leiame seadme taas veidi kallimalt, Elisast 449 euro eest ja Teliast võib seadet soetada 399 euro eest, Tele2 seadet hetkel ei müü, kuigi Edge mudel on olemas.

Huawei P10

599 euroga turule tulnud Huawei P10 on endiselt telefon, mida on hea kasutada ja omada. Nüüd saab seda tervelt 200 eurot odavamalt, kuna Klick müüb seadet 399,99 euro eest. Seadet müüb hea hinnaga ka see pood, kes küsib telefoni eest 403 eurot.

Operaatoritest müüvad telefoni Elisa ja Telia, kes müüvad telefoni 449 eurose hinnaga. Tele2 seadet hetkel ei müü.

HTC U11

HTC pigistatav U11 sai eelmisel aastal hulgaliselt head tagasisidet. Algselt 720 eurot maksva seadme hind on nüüdseks langenud, olles jõudnud mõnes poes 549 euroni, seda näiteks siin veebipoes. Ka Arvutitark müüb seadet hea hinnaga, 562,44 euroga.

Operaatoritest on telefon olemas Elisa poes, kus seda on võimalik soetada 609 euro eest. Telia müüb kaks korda rohkema mälumahuga versiooni 749 euro eest.

Loos on välja toodud ka vähemtuntud veebipoed, kus hv.ee näitas odavamat hinda. Nende poodide puhul ei pruugi tegu olla ametlike edasimüüjatega ning enne ostu sooritamist tuleks ise veenduda poe taustas.