Xiaomi Redmi Note 4: Piisab ühest põhjusest, et mitte keegi ei peaks seda telefoni ostma

Ei, ära osta,

sest palju parem telefon on isegi Xiaomil endal olemas. Ära osta ja ära lase teistel ka osta.

Ma nüüd hoian enda jutu lühidana, et mitte lugejate aega rohkem selle telefoni peale raisata. Samas olen isekas ka, et ma ei peaks Xiaomi Redmi Note 4 arvustuse kirjutamise peale rohkem aega kulutama, kui see on hädavajalik.

Piisab ühest põhjusest, et seda telefoni mitte osta. Ära osta seda telefoni, sest mul oli just testis täiesti probleemivaba Xiaomi Mi A1 telefon, mis maksab 250 eurot ja millel on peal puhas Android ja mis on ka tehnilistelt näitajatelt igatpidi parem kui Redmi Note 4.

Lisaks on see telefon siin vanem, pärit aasta algusest ja sellel jookseb Xiaomi enda Androidi kasutajaliides, mis kippus lihtsalt mõnel hetkel paariks sekundiks kokku jooksma. Onju kõik öeldud?

Kes tahab lisa, siis Redmi Note 4 laseb siiani liugu Android 6.0 peal ja selle uuendamise tõenäosus on madal, kuigi mõningates regioonides on see ka 7.0 peale tõstetud. Aga see on ka lagi.

Xiaomi Mi A1 Android One brändiga telefon saab Android 8.0 toe Google’i sõnul veel sel aastal ning tõenäoliselt kunagi ka 9.0 toe ja nii edasi.

Okei, veel? Sel on tavaline USB pesa, mitte USB-C. Kaameraga tehtud pildid pole otseselt halvad selle raha eest, aga Nokia odavtelefonid teevad paremat pilti, topeltkaamerasüsteemiga Xiaomi Mi A1 teeb ilmselgelt paremat pilti.

Siin pole tegelikult rohkem millestki rääkida, pärast kolmepäevast kasutust ei näinud ma ka rohkem mõtet seda ise kasutada, sest ega midagi paremaks ei lähe.

Seega ma ei raiska rohkem teie ja enda aega. Ärge ostke seda telefoni ja ärge laske seda ka enda sõpradel-tuttavatel osta.

Ei, ära osta,

sest palju parem telefon on isegi Xiaomil endal olemas. Ära osta ja ära lase teistel ka osta.

Xiaomi Redmi Note 4

Hind179 eurot
MüügilElisa
Ekraan5,5tolline (1080 x 1920) IPS
KiibistikQualcomm Snapdragon 625 8953
Mälu3 GB muutmälu, 32 GB sisemälu, mälukaardi tugi, kahe SIM-kaardi tugi
Kaamera13 Mpx taga, 5 Mpx ees
Aku4100 mAh
OSAndroid 6.0
ÜhendusedUSB (2.0), wifi b/g/n db, Bluetooth 4.1, GPS
Mõõtmed151 x 76 x 8,45 mm, 165 g