Alcatel A5 LED: Täägi sõber, kes selle telefoni ostma peab!

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Kui sa telefoni pildi järgi ei oska pakkuda, milline sõber täägida, siis las ma aitan sind.

Täägi see sõber, kes alati sind fesaris täägib ja küsib, miks seda tegid, kui linnas kellegi vihase inimese auto peale on kuuesõnaline roppus kirjutatud.

Või see sõber, kes teab kõiki Eesti juutuubereid peast, teab une pealt kõiki nende ootuseid ja reaalsuseid ning käis nende laivi vaatamas ja maksis selle eest 15 eurot piletiraha. Ja ostis ühe lisapileti endale ka, igaks juhuks.

Ta on soolane ja tal oli spinner enne teisi

Kindlasti aga see sõber, kellel oli spinner juba siis, kui see vidin underground oli, ja rääkis midagi sarkastiliselt soolasest, aga sinu esimene mõte läks siis veel ainult lõunaks söödud päevaprae peale.

Pärast esimest 10 minutit ei avaldanud toimetuses kellelegi enam mu äge uus telefon muljet ja neil oli ükskõik :(

Muidugi mõista on sel sõbral lauaarvutis LED-ribad ja RGB-mälud, või veel parem, jõulutuled terve aasta toas üleval. Sellel Alcateli telefonil on tagakaas LEDidega, mis muusika taktis vilguvad ja on eraldi äpp, millega saad seda kontrollida. Jõulutuled toanurgas kahvatavad selle peale.

Kindlasti see sõber ei mõtlekski selle peale, et karbis olevat tavalist plastmassist, ilma ühegi LED-ita korpust kasutada. See lihtsalt pole loogiline.

See sõber peab olema muretu ellusuhtumisega. Ta ei muretse, palju selline tulevärk akut sööb. Ma panin telefoni täiest kõrist tunniks ajaks YouTube’ist dubstep’i üürgama koos LED-tulevärgiga, enne aga lukustasin selle turvalisuse huvides puukuuri. Tund aega hiljem oli akust kadunud 34%. Aga aku tühjeneb vahel ka niisama, ühel ööl kadus öökapile 21%, täiesti niisama. Järgmisel ööl 6%. Ei tea.

Ta võib olla natukene aeglane, aga pole hullu

See on sõber, kelle jaoks MediaTeki kiibistik pole ohumärk, eriti veel selline, mis hiljuti meil testis läbikukkunud Nokia 3-ga samast pesakonnast.

Telefon on natukene aeglane, veebilehed muutuvad õige pea päris uimaseks. Aga äkki on su sõber ka uimane sõber ja tal vahet pole?

Sul kindlasti on sõber, kes teeb öösiti ülevas meeleolus peolt koju jalutades Instagrami diipe kunstilisi pilte linnast, tänavavalgustusest ja päikeseloojangust või -tõusust ning hommikul kustutab need ära, kui saab aru, et pildid olid täiesti kohutava kvaliteediga, sest selle telefoniga ta kindlasti paremaid pilte ei tee. Aga tal pole vajagi.

Püüdsime Alcateli telefonile taustapildi Huawei telefoni karbi pealt. LED-tulevärki saad ise kontrollida, milline see täpselt välja näeb.

Seda sõpra huvitab poliitika sama palju kui seda Android 6.0-ga telefoni huvitavad tarkvarauuendused. Küll aga võiksid talle meeldida võimalused seda olemasolevat Androidi väljanägemist muuta, näiteks äpiga ColorCatcher saad telefoni kaameraga kinni püüda värve pärismaailmast ja nendest luua ise taustavärvid. Väga äge ja täiesti kasutu.

See sõber ei mõtlekski selle peale, et Xiaomi telefoni saab sama hinnaga ja see on kiire. Ja palju parema ekraaniga. Või ei mõtlegi nende paremate, aga igavamate Samsungi telefonide peale.

Kindlasti aga täägi see sõber, kes ostab telefone, millele Geenius “Ei” ütleb.

Ei, ära osta,

aga soovita seda sõbrale, kelle elust midagi sellist täpselt on puudu.

Alcatel A5 LED

Hindumbes 200 eurot
Ekraan5,2tolline (720 x 1280) IPS LCD
KiibistikMediaTek MT6753
Mälu2 GB muutmälu, 16 GB sisemälu, mälukaardi tugi
Kaamera8 Mpx taga, 5 Mpx ees
Aku2800 mAh
OSAndroid 6.0
ÜhendusedUSB, wifi b/g/n, Bluetooth 4.2, 3,5 mm, GPS
Mõõtmed146 x 72,1 x 7,7 mm, 164 g

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.