Finantsarvestus (raamat)

25,55 

Hind sisaldab KM 9%

Raamat sisaldab finantsarvestuses enamkasutatavaid arvestusmeetodeid ja -võtteid, mis annavad praktiliseks tööks piisava teoreetilise pagasi.

Laos

Tootekood: 218911 Kategooriad: , , Silt:

Käesolev väljaanne on mõeldud kasutamiseks õpikuna eelkõige majandusalast rakenduskõrgharidust taotlevatele üliõpilastele.

Raamat sisaldab finantsarvestuses enamkasutatavaid arvestusmeetodeid ja -võtteid, mis annavad praktiliseks tööks piisava teoreetilise pagasi.

Peatükkide lõpus olevate ülesannete lahendamine eeldab kasutaja iseseisvat tööd õppematerjalidega. Enesekontrollivõimalusena on raamatu lõpus antud küsimuste ja ülesannete vastused või kontrollarvud.

Terminite valikul on silmas peetud põhiliselt Raamatupidamise Toimkonna soovitusi. Soovituslikest erinevate terminite eelistamisel on lähtutud kahest eesmärgist: on pakutud alternatiive, pidades silmas kasutatava termini võimalikult täpselt vastavust tehingu majanduslikule sisule, ning lihtsust. Terminite paremaks mõistmiseks on sulgudes ära toodud nende inglisekeelsed vasted.

Käesolev raamat vastab akrediteeritud õppekavale rakenduskõrghariduse tasemel.

Raamatu autor Juta Tikk on lõpetanud Eesti Maaülikooli (Eesti Põllumajanduse Akadeemia) 1972. aastal insener-tehnoloogina. Ta on oma teadmisi pidevalt täiendanud ja nüüdisajastanud. Rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi kaitses ta Estonian Business Schoolis (EBS) 1999. aastal ning doktorikraadi kaitses samas ülikoolis 2014. aastal. Ta on töötanud Tallinna Külmhoones tehnoloogina, peatehnoloogina ning kommertsdirektorina. Lisaks on ta töötanud Mainori Ülikoolis projektijuhina, lektorina Estonian Business Schoolis, Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledžis ning Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse instituudis. Mittekoosseisulise lektorina teeb koostööd Lääne-Viru Rakenduskõrgkooliga, Estonian Business Schooliga ja Tartu Ülikooliga. Alates 2010. aastast korraldab koostöös sihtasutusega Innove raamatupidajate kutsevõistlusi.

Autor: Juta Tikk
Toimetanud: Nelly Jaanus
Illustreerinud: Eneken Moorlat
Kirjastus: Raamatupidamisteave
Ilmumisaeg: märts 2016 – 4. trükk

Köide: Pehmekaaneline
Mõõdud: 145 × 215 mm
Lehekülgi: 294