ETFid ja indeksfondid (raamat)

37,06 

Hind sisaldab KM 9%

Mugav viis jõukuse kasvatamiseks

Sellest raamatust leiad kõik, mida ETFide ehk börsil kaubeldavate fondide kohta teadma pead. Lisaks teooriale ka praktilisi näpunäiteid, kogemuslugusid, ETFide näidisportfelle ja abistavaid tööriistu. Kauba peale veel inspiratsiooni ja tegutsemistahet ka.

Laos

Tootekood: 299363 Kategooriad: , , Sildid: ,

"Check this out! Üks kuu vähem kui kaks aastat ja investeerimisportfellil täitus 100 000!"
See mentorluskliendi tagasiside kummutab investeerimisega kaasneva müüdi, justkui peaks üks edukas investor olema rikkur, majandusharidusega või vähemalt ettevõtlik. Kirja autoriks olev naisterahvas ütles enda kohta, et on "täiesti tavaline ilma majandushariduseta mitteettevõtlik mitterikkur". Ta jõudis nullist saja tuhandeni vähem kui kahe aastaga ja ainult ETFidesse raha paigutades.

Investeerimisega kaasneb müüt justkui peaks üks edukas investor olema rikkur, majandusharidusega või vähemalt ettevõtlik. See ei ole kaugeltki nii. Investeerimisega algust teha ja sihte seada olen mentorluse vormis aidanud juba aastaid. Üha enam on investeerimisstrateegia ja portfelli lahutamatuks osaks saanud ETFid ehk börsil kaubeldavad fondid. Neid leiab nii erainvestorite portfellidest kui ka pensionifondidest. ETFe kasutatakse üha rohkem ja rohkem ning seda nii pikaajalisel investeerimisel kui ka lühemaajalisel kauplemisel.


Autor: Märten Kress
Kirjastus: Aperio Capital OÜ
Ilmumisaeg: veebruar 2024

Köide: Pehmekaaneline
Mõõdud: 240x166x21 (mm)
Lehekülgi: 303