Telefon kukkus maha või vette? Eestis on uus ja väga hea hinnaga mobiilikindlustus

Foto: TT/Scanpix

Mis on kõige väärtuslikum ese sinu elus? Hambahari? Paar vanu häid teksasid? Võimalik, aga kindlasti on väga paljude jaoks kõige väärtuslikum ese tema nutitelefon.

Tee endaga mõttes test. Sa lähed hommikul tööle, oled juba jõudnud kodust paari tänava kaugusele ja järsku selgub, et su päikseprillid jäid maha. Kas sa lähed koju tagasi? Kahtlane, kas ikka viitsid. Aga rahakott? Kindlasti saab päevaprae jaoks mõne euro kelleltki laenata, pole probleemi. Aga telefon? Kas sa läheksid paar tänavat tagasi, et koju ununenud telefon kaasa võtta? Veame kihla, et läheksid.

Ja siis kukub see telefon sul ühel hetkel kogemata käest või laualt maha ja ongi katki. Või teksade tagataskust vetsupotti. Või kallab laps sellele limonaadi peale. Või teed õues väikse vihmaga paar kõnet, sest mis see telefonile ikka teeb. Või lähed sportima ja paned telefoni põuetaskusse, kus see higiseks saab ja maandub niiskuskahjustusega prügimäel, sest remont on liiga kallis. Või varastab keegi selle lihtsalt ära.

Telefon on kõige kallim, väärtuslikum ja kõige õrnem ese, mis meil üldse on.

Kindlustus vaid mõne euro eest

Me tõime Eestisse nüüd uue mobiilikindlustuse, mis maksab vaid mõni euro kuus. See on täiesti murevaba toode: kui su telefon kukub maha või vette või juhtub temaga mõni muu õnnetus, toob kuller sulle järgmisel tööpäeval asendustelefoni ja viib sinu oma remonti. See kas tehakse korda või kui see pole enam võimalik, saad samaväärse telefoni asemele.

Nii lihtne see ongi, ei mingeid küsimusi, ei mingit telefoni ekspertiisi tassimist. Kuller toob, kuller viib. Paar välistust endale siiski jätame: kaetud pole väikesed kahjud, mis ei takista telefoni toimimist, samuti hooletusest ja tahtlikult kahjustatud telefon, tarkvara või andmetega seotud kahjud ja kasutusjuhendi eiramisest tingitud kahjud. Kui vead kuuluvad garantii alla, siis pead telefoni garantiikorras parandama. Täpseid tingimusi saad lugeda siit.

Meie arvame, et oleme Eestisse toonud ühe väga hea uue teenuse ning kuna kindlustajaks on tuntud suur Šveitsi kindlustusgrupp Helvetia, kes ei tegutse ainult väiksel Eesti turul, saame pakkuda ka väga head hinda. Sõltuvalt su telefoni mudelist on kindlustuse kuumakseks 4 eurot (näiteks iPhone 6, Samsung Galaxy A5) või 7 (näiteks Iphone 7, Samsung S7 Edge) eurot. Maksta võid kuu- või aastakaupa. Omavastutus on samuti lähtuvalt telefoni mudelist kas 50 või 90 eurot.

Kuidas saada veel odavamalt?

Kui tegutsed kohe, saad ära kasutada meie tutvustuspakkumist Geeniuse lugejatele: iga telefonikindlustaja saab meie juures 10 eurot krediiti, mida kohe sama kindlustuse juures kasutada saab.  See tähendab, et ükskõik, kas sa maksad kuu- või aastakaupa, saad krediiti ikka kasutada ning kokkuvõttes läheb sul telefoni kindlustamine aasta jooksul tänu sooduspakkumisele veel kuni viiendiku võrra odavamaks.

Krediidi saamiseks pole vaja teha muud, kui tõmmata telefoni INZMO äpp (Android siin, iOS siin), end ära registreerida, oma telefoni andmed sisestada ning pärast nupule “Suundu maksma” vajutamist sisestada promokood GEENIUS10. See annab sulle automaatselt 10 eurot krediiti kõigi INZMO teenuste kasutamiseks: