Sisuturundus

Suurte allahindlustega rõivapood BestSecret saabub Eestisse: kuidas sellega ühineda?

Ühe vilunud moeguru teadmistepagasis on palju kenasti hoitud saladusi, nagu näiteks hästivarustatud ja kvaliteetset toodangut pakkuvate butiikide asukohad ning oskus nende valiku alusel alati maitsekalt riietuda.

Kui tunned end eelnimetatud kirjelduse põhjal ära, siis tasub teada, et Eestisse on äsja jõudnud üks ekskulsiivsemaid ja rahvusvaheliselt tuntumaid moekogukondi BestSecret. Sisenedes nende veebilehele, avaneb üüratu vaatepilt nii Gucci, Armani, Nike, Adidase, Guessi, Karl Lagerfeldi ning teiste enam kui 3000 moekaubamärgi toodetest, mida kõiki ümbritseb kuni 80% allahindlus.

Täpselt nii, olgu valikuks kas riided, jalanõud või dekoratiivesemed, kõigile kehtivad võimsad hinnaalandused. Kui vaheldusrikkus on tähtis, siis ühes päevas tuleb BestSecreti maailma juurde enam kui 500 uut pakkumist.

Vahel võib ette tulla keerukaid olukordi, mis kombineeriks endas justkui nii töö kui ka lõbu. Sestap võib tekkida küsimus, et mida selga panna? BestSecret lettidelt võib aga midagi huvitavat leida igaks elujuhtumiks – nagu alumine pilt demonstreerib, siis võib ka üks soliidne mantel kombineerida endas loova väljendusrikkuse, uuendusmeelsuse ning vaoshoituse. Rõhutades jõulisust, säilib ka naiselikkus ning pilkupüüdvus.

Või hoopis – mida kanda siis, kui soovid minna kergele jalutuskäigule, poodi või hoopis kohvikusse sõbraga korraks juttu ajama? Ometigi ei ole vajalik end teatrikülastuste kombel üles lööma hakata, ent riietus peaks olema kindel, mugav, kerge ja konkreetne. Paljud valikus olevad tagid ning lai valik jalanõusid aitavad kombineerida stiilse ning mugava väljundi igaks aastaajaks.

Aksessuaare ning rõivastust leidub ka vastavalt hobidele ning elustiilile. Kui reisimine, ratsutamine või pärastlõunane golfimäng kellegi šarmantsega kõlab tuttavalt, siis on BestSecret appi tõttamas ka siin. Meile ju reeglina meeldib oma huvidega kirglikult tegeleda, seega miks mitte neid tehes hea välja näha?

Paljud BestSecreti kliendid elavad jahedama kliimaga paikades, mispärast saab kindlasti soovitada jahedateks talvepäevadeks kauneid ja soojasid kudumeid, mida saab veel omakorda kombineerida väärikate mantlite, pintsakute ja kleitidega. Nii ei ole probleemiks talvehommikune külastus kunstimuuseumis ega ka väike kohvikukülastus.

BestSecret ei kindlasti ära unustanud ka pisemaid, kelle eelistustele vastavalt eksisteerib täiskasvanutega samaväärselt suur riidekollektsioon. Peatselt on kätte jõudmas jõulud, miks mitte oma pisiperele midagi uhket selleks tarbeks selga panna?

Saavutamaks ligipääsu niivõrd võimalusterohkele veebileheküljele, on vaja spetsiaalset kutset. Loomulikult kerkib kohe õhku küsimus, et kuidas seda siis täpsemalt saada? Nimelt on BestSecret valmis sättinud hulga piiratud koguses kutseid, millele saavad jaole vaid kõige kiiremad.

Liikmetaotluse esitamiseks tuleb registreerida sellel lingil. Kõik ostud toimetatakse soovitud aadressile kätte ning probleemide korral saab mõistagi alati ka kaupa tagastada. Kiirele kullerteenusele lisaks on BestSecret valmis oma ostlejaid klienditoe abil alati igakülgselt teenindama. Tasub ka meeles pidada, et kõike tellitut saab alati tasuta tagastada, ilma selgituste ja täpsustusteta – kui sulle toode ei meeldi, siis saada see lihtsalt tagasi.

BestSecret on nüüdseks juba enam kui 10 aastat tegutsenud Müncheni ümbruses baseeruv moefirma, kellel on esindatus olemas väga paljudes Euroopa riikides ning nüüdsest ka Eestis

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.