5 parimat teenuste ja toodete võrdluslehte Eestis

Tänapäevases info- ja e-kommertsi ühiskonnas on veebilehtede ja pakutavate teenuste-toodete üleküllus nii suur, et keegi meist ei jõuaks ka parima tahtmise juures kõiki neid läbi lugeda. Kindlasti on paljud Eesti inimesed tuttavad olukorraga, kui üks või teine pank helistab, tänaval või kaubanduskeskuses tülitab ja pakub just seda kõige paremat pensionifondi. Aga kui nad kõik kõige paremad on, kuidas siis otsustada, milline valida?

Siinkohal tulevad appi võrdlussaidid, kus hoolikad internetisurfajad, teenuste testijad ja muud asjatundjad on kogunud kokku struktureeritud kujul vaid tähtsamad andmed, aidates info ülekülluses kliendil oma maailma pisutki selgust tuua. Võrdlussaitidel kõrvutatakse sarnaseid tooteid või teenuseid ja võrreldakse nende hindu, kvaliteeti või muid parameetreid.

Millised on aga need eriti kasulikud veebikeskkonnad, kus otsuste tegemine lihtsamaks on tehtud?

Hinnavaatlus.ee

Hinnavaatlus on Eesti vanim ja suurim tehnikatoodete hinnainfot edastav hinnavõrdlusportaal, mis aitab leida erinevaid Eestis müüdavaid tooteid ja võrrelda nende hindu ja tehnilisi parameetreid. Hinnavaatluse portaalis saab hindu võrrelda mobiiltelefonidest külmikuteni ning patareidest binokliteni. Lisaks on kasutajatel võimalik jätta toodete kohta kommentaare, et aidata potentsiaalsetel ostjatel veelgi täpsema info põhjal oma otsus langetada.

Pensionikeskus.ee

Pensionifondide pakkumine on juba aastaid olnud erinevate fondivalitsejate võitluskeskmes. Kuivõrd teise pensionisamba olemasolu on igal töötaval Eestis elaval inimesel kohustuslik, on turul oleva vara maht väga suur ning kogumispensione haldavad ettevõtted peavad pidevalt leidma uusi argumente, millega arvestatav osa sellest suurest varast enda portfelli meelitada. Igaüks hiilgab teatud valitud andmetega, jättes samas mõne muu olulise aspekti tagaplaanile. Pensionikeskus.ee on kirja pannud kõik pensioniga seonduva vajaliku info selges eesti keeles, kokku kogunud kõikide Eestis pensionisambaid pakkuvate organisatsioonide statistika, fondide andmed ning mis pensionikogujale ehk olulisim – nende valitsemistasud. Informatsiooni võrdlemine ja valiku tegemine on veebilehel kasutajale väga lihtsaks ja mugavaks tehtud.

Kasiino.com

Üha enam eestlasi soovib oma vaba aega sisustada online-hasartmänge mängides. Eestis on ametliku litsentsiga online-kasiinosid kümmekond ning kasiino.com on need kõik üles reastanud. Oma kasutajateni tuuakse kasiinosaitide sõltumatud ja põhjalikud ülevaated ja hea üldpildi saab ka kõikidest pakutavatest kampaaniatest. Lisaks kasiinodega seotud informatsioonile leiab saidilt ka palju kasulikke näpunäiteid hasartmängumaailmas orienteerumiseks.

Elektrihind.ee

Elekter ei ole üldse nii iseenesestmõistetav, kui see pealtnäha tundub. See on meie jaoks üldjuhul küll pidevalt kättesaadav, kuid alati ei mõtle me selle peale, et elektrit pakuvad erinevad ettevõtted muutuvate hindade ja pakettidena. Koduomanike jaoks on kindlasti oluline teada, kus selle eluks vajaliku energia eest kõige vähem maksma peab. Elektrihind.ee andmebaasis on üle 81 erineva paketi, neis võrreldakse nii tingimusi kui keskmisi kuuhindu. Lisaks võrdlusele on läbi elektrihind.ee keskkonna võimalik siseneda ka erinevate teenusepakkujate iseteeninduskeskkondadesse, kus saab valitud paketiga liituda või seda vahetada.

Autopass.ee

Kui teatakse, missuguste näitajatega millist tüüpi autot Eestist osta soovitakse, pöördutakse enamasti kas auto24 või otse mõne autopoe poole. Mida teha aga siis, kui Sul on küll paar lemmikut automarki, aga sellest, millisel mudelil või margil on paremad näitajad, ei ole aimugi? Siin tuleb appi autopass.ee, kus kasutajal on võimalik kõrvutada mitu erinevat autot ning võrrelda kõikvõimalikke sõidukitega seotud parameetreid üksikasjalikult – alustades kütusekulu ja käigukasti tüübiga ja lõpetades keskmise müügihinnaga Eesti turul. Lisaks ametlike andmete võrdlemisele on portaali kasutajatel võimalik autodele hinnanguid ja kommentaare jätta.

 

Tegemist on sisuturundusartikliga, mille tellijaks on Kasiino.com.