Keskerakondlane Mailis Reps andis täna teada, et tahaks võimuliitu Reformierakonna ja Isamaaga. Kui see läbi läheb, tekiks riigikogus harukordseid võimalusi.
Iseenesest oleksid kahel suurel parteil hääled koos juba kahepeale — 59 kohta. Kui aga juurde võtta Isamaa, oleks võimuliidul koguni 71 kohta riigikogus. See tähendab kahekolmandikulist enamust, mis annab ebatavalisi võimalusi.
See lugu on lukus. Oled juba tellija? Logi sisse.
Edasi lugemiseks vormista tellimus:
Tutvumishind!
Geeniuse tellimus
- Ligipääs seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ligipääs Geeniuse kohalike portaalide sisule.
- Ajakirjade Autogeenius, Digi, Miisu, Mood ja Muki artiklite lugemisõigus veebis.
7.99 € 1 € / kuu

Maksad esimesel kuul 1 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 7,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada.
Tellimus ei sisalda tehnoloogiaprofessionaalidele suunatud DigiPRO ega investeerimisportaali Rikas Geenius artikleid. PRO tellimiseks klõpsa siia, Rikka Geeniuse saad tellida siit.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.