Uudis

Miks meil nüüd mõned lood tasulised on?

Geenius.ee astus suure sammu edasi, millega muutus paljuski see, kuidas me tööd teeme, aga oluline on, mida see tähendab meie lugejatele – paremat sisu. Kõike seda, mida me oleme siiani teinud hästi, tahame teha veelgi paremini.

Tähelepanelikumad teist on kindlasti juba silmanud, et Geenius.ee mõned artiklid on nüüd tasulised ja ma võin saladuskatte all öelda, et neid tuleb veel juurde. Suur osa Geeniuse sisust on endiselt tasuta, aga need, kuhu meie ajakirjanikud panustavad rohkem aega, on kättesaadavad üksnes Geeniuse tellijatele.

Me oleme juba tükk aega tundnud, et meil jäävad mitmed teemad nii hästi katmata, kui me tahaksime seda teha. Nüüd anname me ajakirjanikele rohkem aega ja võimalusi teha paremaid ning põhjalikumaid artikleid, põnevamaid intervjuusid ning ägedamaid eksperimente. See lubab meil ka toimetusse uusi inimesi juurde võtta.

Lõpuks ometi toome ka ajakirja Digi sisu veebis mugavalt lugejateni ja Geeniuse tellijale on see osa paketist, mille eest eraldi maksma ei pea. Me lähme siin isegi sammu võrra kaugemale, sest ajakirjas ilmuvad lood hakkavad nüüd veebis jõudma lugejateni varem. Kes tahab, saab Eestis ainulaadseid suuri tooteteste ja ülevaateid lugeda nüüd ka enne ajakirja ilmumist veebis, aga kes tahab seda endiselt paberil lehitseda, siis ka neile jääb see võimalus alles.

Me arvame, et oleme õigel teel. Kindluse selleks annavad juba esimestel päevadel tehtud tellimuste hulk ning kevadel alustanud DigiPro, meie tehnoloogiaprofesionaalidele suunatud portaal. DigiPro on lühikese ajaga kogunud juba üle 250 tellija ja sealsed põhjalikumad teemakäsitlused on näidanud, et inimesed tahavad sellist sisu lugeda. DigiPro tellijad saavad Geeniuse tellimuse endale tasuta.

Me täname kõiki enda lugejaid, kes on meil viie aasta jooksul aidanud kasvada Eesti suuruselt neljandaks uudisteportaaliks. Teeme nüüd Geeniuse koos veelgi paremaks ja suuremaks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.