Uudis

Geenius.ee leht on nüüd hoopis teistsugune. Miks nii ja mida see tähendab?

Tänasest on Geeniusel uus avasait.

Hea Geeniuse lugeja, meil on rõõm, et oled olnud geenius.ee püsilugeja juba ammusest ajast. Kolme ja poole aastaga on Geenius sedavõrd kasvanud, et täna näeb geenius.ee sait välja teistsugune kui ta nägi eile. Kohe põhjendame, miks.

Miks Geenius.ee lehel on nüüd ka muud uudised lisaks digiuudistele?

Nii nagu Digigeeniuse on olnud läbi aegade sinu teejuht digimaailmas, tuues kõige olulisemad ja ägedamad uudised tehnoloogiavaldkonnast Sinuni, on ka meie sõsarsaitidel Autogeeniusel, Rahageeniusel ja Diktoril sarnane eesmärk: Geenius räägib teemadest, mis mõjutavad sinu elu. Autogeeniuses räägime, kuidas (liiklus)seadused mõjutavad meid, Rahageeniuses kõneleme, mida suured ja olulised otsused poliitikas ning majandusprotsessides tähendavad sinu rahakotile ning Diktoris ütleme, milliste saadete, seriaalide ning mängude peale tasub oma aega raisata.

Et kõige olulisemad uudised kokku koguda, selleks ongi nüüd Geenius.ee.

Miks kõik saidid ei võiks olla jätkuvalt eraldi, nii nagu nad siiani olid?

Kõik saidi on ka jätkuvalt eraldi, lihtsalt nende nägemiseks võiksid minna vastavalt kas digi.geenius.ee, auto.geenius.ee, raha.geenius.ee või diktor.geenius.ee lehele.

Geenius on kolme ja poole aasta jooksul teinud läbi tohutu arengu. Selle teadmise, kuidas me tegime aegade alguses tehnoloogiauudiseid, oleme nüüd kandnud teistesse valdkondadesse. Geenius on kõige innovaatilisem sait Eesti ajakirjandusmaastikul ning meie huvi on seista lugeja eest. Teeme seda nii, nagu Geeniuses kogu aeg tehtud on: kirjutame asjadest, mis sinu elu mõjutavad ning teeme seda otse ja selgelt. Selle eest saime eelmisel aastal ka “Selge sõnumi auhinna”.

Ilmselt tunned ka Sina kedagi, kes armastab/armastas 3-eurosid kohvisid?

Tead, kedagi, kes tahab sel aastal autojuhiluba teha ning peaks teadma, et see muutub oluliselt kallimaks?

Kui ka Sina kulutad sarnaselt keskmisele eestlasele neli tundi päevas teleri vaatamisele, siis tahaksid ilmselt teada, mida tasub vaadata?

Et need uudised ja näpunäited Sul märkamata ei jääks, selleks koondame kõige olulisemad teemad nüüd Geenius.ee lehele kokku. Varem, kui nad olid eraldi, võisid mitmed ägedad lood Sul märkamata jääda. Nüüd leiad Eesti kõige huvitavama ajakirjandusliku sisu ühelt lehelt.

Kuidas ma nüüd siis digiuudisteni pääsen?

Ülevalt menüüst leiad Digigeeniuse. Alati võid ka otse sinna siseneda digi.geenius.ee.

Kas Geenius muutub samasuguseks laiapõhjaliseks saidiks nagu täna on näiteks Delfi?

Geeniuse teemadering on võrreldes algusaegadega kindlasti laienenud ja võimalik, et teeb seda veelgi. Meie moto on aga teenida lugejat ja hoolitseda selle eest, et olulised otsused, mis puudutavad Sinu elu, saaksid kajastatud, põhjendatud ning selgitatud. Nunnusid kassivideosid ja kuulsuste suhtedraamasid me siin kajastama ei hakka. Innovatsiooni eest aga seisame ja tahame loomulikult olla kõige moodsamad. Selles osas ei saa laienemist välistada.

Kokkuvõtteks: Milleks oli vaja sissetöötanud geenius.ee sait millekski muuks muuta?

Et Sulle veelgi haaravamat sisu pakkuda. Digiuudised ei kao siit kuhugi ära, lisaks neile leiad siit aga ka palju muud põnevat: lugusid auto, raha ning televisiooni ja mängude vallast.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.