Elroni rongides saab tänasest Geeniust lugeda

Alates tänasest, 11. maist saavad kõik Elroni rongireisijad lugeda tasuta Geenius.ee tasulist sisu.

“Elroni eesmärk on alati olnud pakkuda reisijatele turvalist, mugavat ja keskkonnasõbralikku reisirongiteenust. Klientidelt oleme saanud tagasisidet, et nad oleksid huvitatud päevakajaliste uudiste ning hariva sisu saamisest ning alates tänasest, 11. maist ongi kõikides Elroni rongides reisijatele tasuta ligipääs uudiste keskkonnale Geenius.ee. Nüüd saavad reisijad rongisõidu aega kasutada uudiste lugemiseks, et olla nii Eestis kui maailmas toimuvaga kursis,” lausus Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.

Kulderknup selgitas, et Geenius.ee uudiste lugemiseks on vajalik nutiseadme olemasolu. “Rongis olles on vajalik liituda rongi wifi-võrguga ning avada geenius.ee portaal. Seejärel konto registreerida ning siis ongi kogu portaali tasuline sisu rongireisijale tasuta kättesaadav,” kutsus Kulderknup reisijaid üles võimalust kasutama.

Geeniuse peatoimetaja Martin Metsa sõnul on see hea võimalus Geeniuse head sisu rohkem nähtavamaks muuta. „Koostöö Elroniga on hea võimalus rongis reisijatel aega sisukalt ja kasulikult kasutada ning saada päriselt aimu Geeniuse kvaliteetsest sisust. Me anname igapäevaselt nõu, kuidas endale kõige paremal moel autot osta, milline on kõige parem telefon ning kuidas enda kodu- ja rahaasju ajada,” lausus Mets.

Lisaks tavalisele Geenius.ee sisule on rongis avatud ärikasutajatele mõeldud idufirmade portaal DigiPro, Eesti ärimaastikku lahkav Ärigeenius, e-poe pidamist hõlbustav E-kaubandus ja raamatupidamisportaal RMP. „See annab eksklusiivse võimaluse lugejatel Elroni rongides tasuta näha, millest ka nendes portaalides räägitakse,” ütles Geeniuse peatoimetaja.

Geenius on 2015. aastal tehnoloogiaportaalist välja kasvanud uudisteportaal, mille fookuseks on lugejale saadav reaalne kasu. Geenius Meedia annab lisaks välja ajakirju Autoleht, Digi ja Autoleht Ekstra ning mitmeid podcaste.

Elroni ja Geeniuse koostöö on pilootprojekt, et saada infot reisijate harjumiste ning portaali poolt pakutava sisu valiku ja kvaliteedi kohta.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.