Kõik sülearvutitest 

Video: Microsofti Surface Laptop on tõeline peavalu arvutiparandajatele

Erinevate tehnikaseadmete ehituskvaliteedi ning vastupidavuse hindamisega tegelev väljaanne iFixit võttis oma hiljutises videos lahti ka Microsofti uue Surface Laptop sülearvuti ning tulemus ei olnud hea.

Kuigi tegu on kena väljanägemisega ning võimeka sülearvutiga, siis on video valmistajate hinnangul seadme probleemiks see, et parandamine on äärmiselt keerukas. Seda põhjusel, et Surface Laptopi sisemusse pääsemine on väga raske. Klaviatuuri peal olev riidest kattematerjal on tugevalt arvuti külge liimitud ning kui on soov seadme sisse pääseda, siis võib see kergelt katki minna.

Kuna liimi on seadmes kasutatud rohkelt, siis nõuab seadmesse pääsemine ka palju enamat, kui lihtsalt mõne kruvi lahti keeramist. Lisaks sellele on ka arvuti sisemised komponendid kaetud lisakattega, mis muudab nendeni pääsemise raskeks.

See pole eriti oluline arvutit kasutades, kuid kui seade peaks parandust vajama, siis on arvuti sisemusse pääsemise lihtsus kindlasti oluline ning sellest sõltub tihtipeale ka paranduse hind.

Vaata täispikka videot siit: