Kõik sülearvutitest 

Pihuarvutid on tagasi? See masin on võimsa sülearvuti jõudlus sinu taskus

Foto: Ockel

Mäletate veel neid iPhone’i eelseid pihuarvuteid, mis jooksutasid Windowsi vähendatud versioone ja millega sai tööd teha? Siis tulid nutitelefonid ja pühkisid säärased seadmed inimeste peadest. Nüüd on sarnased seadmed uuenenud tehnoloogiana ja veidi teistsuguses vormis tagasi.

TheNextWeb kirjutab arvutist, mis mahub sulle pihku või taskusse, aga HDMI kaabli abil monitoriga ühendades on täisväärtuslik arvuti, mis omab võimsust sama palju, kui mõni sülearvuti.

Sirius B nimeline süler jooksutab Windows 10 operatsioonisüsteemi, sisaldab endas Inteli neljatuumalist protsessorit, 2 GB muutmälu ning 32 GB välkmälu andmete hoiustamiseks.

Arvuti ühendumusvõimalustest leiame kaks USB porti, HDMI pesa, Micro SD mälukaardipesa ning sisseehitatud Wifi ja Bluetoothi moodulid. Säärane seade on ideaalne, kui liigud palju ringi, ei soovi tassida kaasas suurt sülearvutikotti, kuid aegajalt vajad siiski oma mobiiltelefonist enam võimsust.

Tõsi, arvuti kasutamiseks on vaja eraldi hiirt, klaviatuuri ja monitori, mille ühendamine ei tohikski keeruline olla, kuna Siriusel on piisavalt ühendusviise ja -pesi.