Rubriigi toob sinuni  Sponsor

Lenovo värskendas oma X1 sülearvutite välimust ja sisemust

thinkpad-x1-carbon-laptop-pc-front-view-3-gallery-940x529.jpg

Lenovo uuendas oma sülearvuteid, muutes X1 Carbon sülearvuti väiksemaks ning kergemaks, lisades sellele infrapunakaamera ja sõrmejäljelugeja ning loomulikult ka kiirema protsessori ja parema aku

Lenovo X1 Yoga sülearvuti varasem versioon sisaldas funktsiooni, kus klaviatuur koos kõigi klahvidega viidi arvuti korpusega samale tasemele, et tahvelarvutiks volditud ekraaniga arvuti saaks rahulikult laual lebada, ilma klaviatuuril nuppe vajutamata ja seda kahjustamata.

Kui eelmise lahenduse puhul kaitsti tervet klaviatuuri korraga, siis uues versioonis liigub iga klahv eraldi, mis Lenovo sõnul on palju töökindlam ja kvaliteetsem, kui varasem tööpõhimõte.

Lisaks sellele toetab arvuti ka kiirlaadimist, lubades 12 tundi aku tööaega peale tunnist laadimist. Kokku võimaldab täis laetud aku kasutada arvutit 15 tundi. Seade on saadaval alates veebruarist, hinnaga alates 1499 dollarit.

Lenovo X1 Carbon on nüüd kompaktsem. Ekraani suurus on 14 tolli, mis on mahutatud kompaktsesse korpusesse. Lisaks sellele on arvutile lisatud ka infrapunakaamera ning sõrmejäljelugeja, mis toetavad ka Windows Hello biomeetrilise isikutuvastuse lahendusi. Seadme WQDH ekraan on nüüd veel parema 2560×1440 resolutsiooniga.

Seadmel on ka Thunderbolt 3 ning USB 3 pesad, seda lisaks HDMI-liidesele. Lenovo lubab arvuti kasutajatele nüüd ka 15 tundi aku tööaega. Carbon jõuab oma 1349 dollari suuruse hinnaga poelettidele selle aasta veebruaris.

Lenovo ThinkPad X1 suurt uuendust ei näinud – arvutit on võimalik osta nüüd veidi väiksemana ja hõbedases värvitoonis, lisaks tuksub arvuti sees nüüd uusim Inteli seitsmenda seeria i7 protsessor, mis peaks jõudlust märgatavalt parandama.

Foto: Lenovo

Vaata kõiki selle rubriigi artikleid