Rubriigi toob sinuni  Sponsor

Lenovo tõi välja kaks laheda välimusega sülearvutit mänguritele

lenovo.png

Hiina arvutitootja Lenovo proovib nüüd leida oma kohta ka arvutimänguritele suunatud turul ning tõi Las Vegases toimuval tehnoloogiamessil CES välja enda uued mänguriarvutid.

Legion-nimelisse seeriasse kuuluvad sülearvutid tahavad pakkuda mänguritele suunatud arvuteid odavamas hinnaklassis. Legion-seeriale sarnast lahendust pakub Acer enda Predator-seeria sülearvutitega. Seega tegu pole uue firmaga, vaid lihtsalt Lenovo alambrändiga.

Esimesed seeriasse kuulub kaks 15,6-tollist sülearvutit: Y720 ja Y520. Mõlemal on sees Inteli seitsmenda põlvkonna Kaby Lake protsessorid. Mudeleid on lihtsam meelde jätta numbri järgi – väiksema numbriga on vähem võimekas.

Y720 pakub kasutajatele 4K mattekraaniga lahendust, suuremat akut, paremaid kõlareid ning võimsamat Nvidia GeForce GTX 1060 graafikakaarti.

Seevastu Y520 pakub maksimaalselt 1080p ekraani, veidi kehvemaid kõlareid ning veidi nõrgemat Nvidia GeForce GTX 1050 graafikakaarti. See-eest peab Y520 eest välja käima vähem raha.

Välja näevad sülearvutid mänguriarvutitele omaselt transformerlikud, ehk teravate nurkadega ning eredate värvi- ja klaviatuurilahendustega. Kliente plaanib Lenovo võluda seadmete hinnaga. Y520 algse mudeli saab veebruaris kätte 900 euroga ning Y720 algne mudel algab 1400 eurost ning osta saab seda aprillis. Samas tuleb tähele panna, et algsed hinnad olid antud dollarites, nii et me ei tea veel, mis ajal ja millise hinnaga nad siia jõuavad.

Vaata kõiki selle rubriigi artikleid