Blogi haldab ja kureerib 

Need olid märtsis Starmani videolaenutuses kõige populaarsemad filmid

Nii nagu ka möödunud kuudel, sai märtsis Starmani videolaenutusest vaadata parimaid uusi ja huvitavaid filme. Kui vajad aga head soovitust järgmiseks vaatamiskogemuseks, siis tasub kindlasti proovida neid viite märtsis enimvaadatud teost.

Trollid

Märtsis jõudis esikohale animeeritud film “Trollid”, mis sobib vaatamiseks kogu perele. Kahtlemata leiavad sealt endale midagi meeldivat nii lapsed, kui ka veidi vanemad inimesed. Kui sa “Trolle” veel näinud ei ole, tasub see kindlasti laenutada.

Tüdruk rongis

Edetabelis teisele kohale jõudis põnev draamafilm “Tüdruk rongis”, mis on valminud Paula Hawkinsi hittraamatu ainetel. Seega kui soovid vaadata veidi tõsisema sisuga filmi, siis on “Tüdruk rongis” selleks kindlasti sobiv.

Audiitor

Kõikidele märulisõpradele on edetabelis film “Audiitor”. Film, mille peaosas on Ben Affleck, sobib eelkõige vaatamiseks veidi vanematele filmihuvilistele ning lastega seda vaadata ei tasuks.

Hacksaw Ridge’i lahing

Märtsis leiab edetabeli neljandalt kohalt sõjateemalise “Hacksaw Ridge’i lahing” filmi. Ning kui vajad vaatamiseks kvaliteedimärki, siis võid rahulikult hingata: filmi lavastaja on oskarivõitjast Mel Gibson.

Inferno

Kõige populaarsemate filmide edetabeli viimasele kohale jõudis märtsis “Inferno”. Film, milles võib näha ka Tom Hanksi, sobib vaatamiseks kõikidele, kellele meeldivad müsteeriumid.