Rubriigi toob sinuni 

PlayStationi tasuta mängud oktoobris: põnevaid mitmikmänge igale maitsele

Sony avalikustas PlayStation Plusi mängud, mida sa saad tasuta mängida oktoobris.

Nimekiri ei ole küll nii uhke kui eelmisel kuul, kuid samas on siin kaks mitmikmängu, mis on mõlemad head väga erineval moel. Muide, PlayStation 4-le on lausa kuus mängu seekord tasuta.

Siin on mängud, mida saad mängida PlayStationi konsoolidel alates 2. oktoobrist.

Suured ja uued mängud

Kõige tuntumaks mänguks on ilmselt asümmeetriline õudusmäng PlayStation 4-le Friday the 13th: The Game, mis võtab ette täpselt selle samanimelise õudusmängu valemi.

Eraldatud suvelaagris on koos seitse teismelist ja kaheksas mängija paneb ette maniakaalse mõrvari Jason Voorheesi hokimaski. Kas teised mängijad suudavad Jasoni eest põgeneda või ta hoopiski tappa?

Tegu on väga adrenaliinirohke kassi-hiire mänguga, kus sa saad ka teisi mängijad petta, et ennast säästa. Või on targem siiski teha koostööd?

Mängu väljatulekuhetkel oli palju probleeme serveritega ja mängud olid ebastabiilsed, mis väljendusid ka keskpärasemates arvustustes, kuid nüüd peaks need probleemid lahendatud olema.

Teiseks mänguks on Laser League, mis tuli välja PlayStation 4-le aprillis ja ilmselt mänguna on see paremgi. Miks see populaarseks pole saanud on ilmselt see, et Laser League’i on väga raske kirjeldada.

Kaks meeskonda madistavad “Tronist” inspireeritud väljakul ja peavad laseritega üle kavaldama vastased. Tähendab, tõmmake see alla ja ilmselt te üllatute väga positiivselt.

Väiksemad mängud

Lisaks saad PlayStation 4 peal juba mitmendat kuud alla tõmmata viktoriinimängu Knowledge is Power.

PlayStation 4-le saad veel alla tõmmata 2D-loogikapuslemängu The Bridge, mis on samuti saadaval PS3-le ja Vitale.

Kaks mängu on saadavall nii PlayStation 4-le kui ka PlayStation Vita taskukonsoolile. Esimeseks neist on 2064: Read Only Memories, päris palju kiita saanud küberpunk thriller.

Teiseks aga on 2D tulistamisplatvorm lindudega ehk Rocketbirds 2: Evolution.

PlayStation 3 omanikud aga saavad alla tõmmata futuristliku õudusseikluse Master Reboot.

Kui sa ei ole veel septembri tasuta mänge ära krabanud, siis tee seda kindlasti, sest need olid eriti head.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu e-postiga.