Rubriigi toob sinuni 

Eriti vastupidavad – vihm, tuul ja isegi mobiili puudumine muusikakuulamist ei takista

IFA tõi septembri alguses meile sügiseootuse, sest seal tutvustati mitmeid karmimateks ilmastikuoludeks sobivaid kõrvaklappe. Sony uusi tõeliselt juhtmevabasid spordikõrvaklappe WF-SP900 tasub kindlasti oodata, sest neid saab kasutada täiesti juhtmevabalt ning nüüd isegi ilma nutitelefonita.

Parim viis kuulata muusikat trenni tegemise ajal ongi juhtmevabalt, niiskuskindlalt ja kui see võimalus on olemas, siis ka mobiilivabalt.

Kestab  kauem ja vajab vähem

Kui ühendada kõrvaklapid SP900 nutitelefoni või arvutiga Bluetooth-ühenduse kaudu, saab klappidest kuulata muusikat kuni kolm tundi või kuni 12 tundi spetsiaalsest laadimiskarbist laadides.

Et olla igasugustest lisaseadmetest vaba, saab kuulata muusikat ka 4 GB mahuga sisemälust, mis tähendab kuni 920 loo mahutamist seadmesse ning 6 tundi aku tööiga (või kuni 21 tundi koos laadimiskarbiga).

Muusikat saab nautida kohtades, kus seda pole kunagi varem tehtud – kasvõi vee all

Kõrvaklapid WF-SP900 on täielikult veekindlad, isegi soolane vesi ei kahjusta neid. IPX5/8 reiting tähendab, et klappidega saab ujuda basseinis või meres kuni kahe meetri sügavusel, kuhu mobiili niisama kaasa ei võta. Kõrvaklapid on pestavad, need saab pärast treeningut ära puhastada, ja tolmukindlad.

Mürasummutust ei maksa samuti unustada – ümbritseva heli läbilaskmise režiimis saab valida kas tavataseme Normal, mis võimaldab kuulda igapäevaseid tavalisi helisid, kuulates taustal ka muusikat või taseme Voice, mis võimaldab kuulata muusikat ilma häirivate kõrvaliste helideta, kuid kuuleb siiski vajalikke teadaandeid näiteks lennukis või rongijaamas.

Kõrvaklapid WF-SP900 on oma väiksusest hoolimata selge heliga tänu Sony hiljuti väljatöötatud tehnoloogiale eriti väikeste kuularite jaoks.

Mugavam juhtida

Kõrvaklappe WF-SP900 on lihtne juhtida puudutuse või vajutusega. Et muuta  helitugevust, peab tegema kiire topeltpuudutuse või kui peatada lugusid ning liikuda järgmise ja eelmise loo juurde, tuleb teha pikem nupuvajutus.

Lisaks saab kasutada ka mobiilirakendust Sony | Headphones Connect heliseadete reguleerimiseks.

Rakendus Sony | Music Centre aitab lugusid üles laadida kõrvaklappide sisseehitatud 4 GB mälmällu koos kaasasoleva USB Type-C kaabliga. Sama kaabli abil saab laadida ka laadimiskarpi.

Nutikad assistendid kõrvas

Kui kõrvaklapid WF-SP900 on ühendatud nutitelefoniga, saab kasutada ka Google Assistant´i rakendust ja Siri virtuaalassistenti, et häälkäsklustega juhiseid anda.

Juhtmevabad spordikõrvaklapid WF-SP900 on saadaval ligikaudse hinnaga 280 € alates selle aasta novembrist.