Rubriigi toob sinuni 

8 parimat pakkumist PlayStationi Musta Reede soodusmüügilt

PlayStationi digitaalses mängupoes on käimas suur Musta Reede allahindlus, mille raames on paljud värsked ja head PlayStation 4 mängud müügil väga hea hinnaga.

Leidsime 8 head pakkumist, millele tasuks pilk peale visata. Tee seda enne 26. novembrit, sest just nii kaua püsivad hinnad madalal.

1. FIFA 19

Maailma kõige populaarsem jalgpallisimulaator FIFA 19 ilmus septembris, aga juba on see igale jalkafännile kohustuslik mäng oluliselt alla hinnatud.

Praegu maksab see värske mäng 40 eurot, mis on väga hea pakkumine.

2. Marvel’s Spider-Man

Samuti ilmus septembris PlayStation 4 eksklusiivmäng Spider-Man, kus saad mõistagi suures avatud maailmas majade vahel Ämblikmehena ringi hõljuda.

Väga palju positiivset tagasisidet saanud mäng maksab nüüd 40 eurot ehk tavahinnast 42% vähem.

3. God of War

Kevadel ilmunud märuliseiklus God of War on ilmselt pretendent aasta parima mängu tiitlile, olles samal ajal pingeline, ülimalt ilus ja tehniliselt viimistletud.

Sõjajumal Kratose Norra mütoloogiasse jõudnud seikluse hind on praegu 30 eurot ehk selle saab kätte poole odavamalt kui tavaliselt.

4. Call of Duty: Black Ops 4

Oktoobris ilmunud uus Call of Duty on olnud vastuoluline, kuna sellel pole enam üksikmängu. Küll aga on mitmikmäng, mängulaad zombie´dega ja Battle Royale mängulaad.

Just see viimane peaks mängijatele kõige enam huvi pakkuma. 48 euro eest juba äkki tasub see ligi võtta?

5. Detroit: Become Human

Detroit: Become Human on filmilaadne ja tugevalt mängijate valikutel põhinev mäng, millelaadseid ei tehta just tihti. Tuleviku Detroidis tuleb sul selgeks teha, millest androidid ikkagi unistavad.

Nüüd maksab see tavahinnast poole vähem ehk 30 eurot.

6. Assassin’s Creed: Odyssey

Oktoobris tuli välja Assassin’s Creedi mängusarja värskeim osa, mis viib meid tagasi Vana-Kreekasse. Nüüd on see reisipilet odavam kui kunagi varem, makstes vaid 40 eurot.

Tegevust peaks jätkuma selle eest vähemaks sajaks tunniks.

7. Shadow of the Tomb Raider

Viimane Lara Crofti mäng sai, ütleme viisakalt, mitmesugust tagasisidet ja tavahinnaga seda osta vast ei tasunudki.

Nüüd aga küsitakse selle eest kõigest 35 eurot, mis võib selle Uncharted´i lahjema versiooni eest juba päris mõistlik hind olla.

8. Far Cry 5

Far Cry sarja värskeim osa viis esimese isiku vaates avatud maailma tulistamise Ameerikasse, kus tuleb rinda pista konservatiivsete usuhulludega, kes on terve maakonna üle võtnud.

Nüüd saad selle endale osta kõigest 31 euro eest, mis on väga hea hind.