Rubriigi toob sinuni 

10 head PlayStation 4 mängu, mis on just praegu tavahinnast oluliselt odavamad

Kõige värskem ametlik WRC rallimäng on hetkel väga soodsa hinnaga.

Lihavõttepühad on küll läbi, aga PlayStationi suur lihavõtteallahindlus kestab veel edasi kuni 12. aprillini. Valisime välja 10 ägedat PlayStation 4 mängu, mida pakutakse just nüüd hea hinnaga.

Valikus on aga veel lisaks sadu PlayStation 4, PlayStation 3 ja PlayStation Vita mänge.

1. Batman: Arkham Knight

Batmani Arkhami sarja avatud maailma mängud on saanud palju kiitust eelkõige ägeda võitlussüsteemi ja meeldejäävate tegelaste poolest.

Viimane selle sarja mäng oli natukene vastuoluline, kuid 15 euro eest (tavahind on 50 eurot) on see kindlasti väärt proovimist. Eriti kui nahkhiirmehe tegemised korda lähevad.

2. WRC 7: FIA World Rally Championship

Sügisel välja tulnud WRC kõige värskema rallimängu saab nüüd eriti odavalt kätte, kõigest 19 euro eest, mis on kihutanud tavahinnast (60 eurot) eriti palju madalamale.

Suuri uuendusi viimane osa kaasa ei toonud, aga meie jaoks on kõige olulisem, et saab ju sõita Ott Tänakuga (ja temaga võita ka!).

3. Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex on legendaarne rollimäng tulevikumaailmas, kus sa võid ise valida, kas lahendad probleeme relvadega või häkkides ja hiilides.

Üle-eelmisel aastal välja tulnud sarja viimane osa oli päris hea, aga maksab praegu üksnes 7,5 eurot. Tavaliselt tahetakse selle eest saada 30 eurot.

4. Sleeping Dogs: Definitive Edition

Sleeping Dogs on üks parimaid avatud maailmamänge,mis iial tehtud ja kohati on see isegi parem kui Grand Theft Auto V oma põneva Hong Kongi linna ja suurema rõhuasetusega käsitsivõitlusel.

Definitive Edition on selle täiustatud versioon, kus on rohkem sisu ja graafikat ning see maksab praegu kõigest neli ja pool eurot, mis on palju odavam kui 30 eurot, mida selle eest muidu küsitakse.

5. The Wolf Among Us

Telltale’i episoodilised seiklusmängud on palju kiita saanud ja The Wolf Among Us on neist üks paremaid The Walking Deadi esimese hooaja kõrval. See tutvustab meile tumedat maailma, kus muinasjututegelased elavad suurlinnas ning rahuliku elu sööb segamini mõrv.

Põnevaks teeb mängu veel see, et lugu laheneb vastavalt sinu valikutele. Praegu maksab see seiklusmäng 6 eurot, muidu tahetakse selle eest 25 eurot saada.

6. BioShock: The Collection

Selles kogumikus on koos kolm BioShocki mängu BioShock, BioShock 2 ja BioShock Infinite uusversioonid. Kui need rollikahõngulised märulimängud on veel mängimata, siis nüüd oleks just õige aeg, sest sellist veealuse või pilvepealse linna atmosfääri ja lugu mujalt ei leia.

Ja praegu maksab see kõik ainult 15 eurot, mis on kordades vähem kui muidu.

7. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Taktikaline tiimipõhine tulistamismäng esimese isiku vaates (FPV), mis on viimasel ajal meeletult populaarseks muutunud.

Tavaliselt maksab see 40 eurot, aga praegu on see poole odavam kui tavaliselt ehk 20 eurot.

8. Hitman: Game of the Year Edition

Hitmani hiilimismängu tagasitulek üle-eelmisel aastal oli suur üllatus ja sama suur hitt ka. Nüüd on episoodidest koosnev seiklus välja antud ühe pakina ja lisasisu on sinna juurde pandud.

Kui tavahind on sel kogumikul 60 eurot, siis nüüd on hind täpselt pooleks löödud.

9. F1 2017

Vormelisõit meeldib, aga vormelit endal garaažis ei ole? Siis paremuselt teine asi on vist Codemastersi F1 2017 mäng, mis on sarja kõige värskem osa.

Tavahind on vormelimängul 70 eurot, aga praegu saad sellega minema sõita 20 euro eest.

10. Dishonored 2

Dishonored 2 oli üks 2016. aasta parimaid mänge, aga suurt müügiedu sel hiilimismängul ei olnud.

Nüüd saad aga selle osta juba ainult 20 euro eest, mis on poole odavam kui tavaliselt.

PlayStation Plusi koodikaarte, mille eest neid mänge endale rabada, saad mugavalt osta Sony Centeri poest, kust need saadetakse sulle e-kirjaga koju kätte.