Rubriigi toob sinuni 

Spotify lubab sul peagi Discover Weekly’t käsitsi kureerida

Spotify on arvatavasti paremaks muutmas oma üht populaarsemat playlisti, Discover Weekly, lisades sellele nupud, millega saab lugusid heaks kiita või neid laita.

Funktsiooni avastas portaali Mashable sotsiaalmeediahaldur, kui hetkel mängiva loo allserva ilmus pisike süda ning pisike blokeerimisikoon, mis olid vastavalt Like ja Dislike nupud, et praegu mängivat laulu arvustada.

Funktsioon ei paista olevat jõudnud veel kõigi kasutajateni, kuid ka osad Geeniuse toimetuse liikmed on sattunud õnnelike hulka, kelle peal Spotify funktsiooni testib. Tõsi, tegemist paistab olevat endiselt testimisjärgus funktsiooniga, kuna hetkel ei luba kasutajaliides “ei meeldi” nupule vajutada.

Discover Weekly on Spotify üks populaarsemaid playliste, mis uueneb iga esmaspäeva hommikul, pakkudes kasutajatele personaliseeritud listi lugudest, mis talle meeldida võiksid. Meeldimist analüüsitakse selle põhjal, milliseid lugusid kasutaja millisel ajahetkel kuulab, mida kuulavad teised inimesed, kes kuulavad sarnast muusikat või mis on kasutaja lemmikartistidele sarnaste artistide populaarsed lood.