Rubriigi toob sinuni  Sponsor

See veebileht ütleb, milline SIM-kaart reisil olles osta

pexels-photo-63690.jpeg

Minnes pikemaks ajaks võõrasse riiki võid end kiirelt leida olukorras, kus on tarvis kasutada internetti, kuid rändlustasud hakkavad juba üle pea kasvama. Sellisel juhul on mõttekas osta kohalik SIM-kaart, mida aitab leida see veebileht.

Tegemist on Wikipedia-laadse avaliku andmebaasiga, kus vabatahtlikud on lehele lisanud infot suure hulga riikide kohta, selgitades, millised on riigis kättesaadavad eelmakstud SIM-kaardid ning millist neist eelistama peaks.

Lehel on välja toodud, kui palju SIM-kaardid igas riigis maksavad, kui suurel hulgal andmemahtu millise summa eest saab ning kust endale SIM-kaardi soetada saab. Samuti märgitakse ära see, kui mõnes riigis on SIM-kaartidega seotud mõni trikk, mida tuleks teada.

Näiteks, Ameeria Ühendriikdies on vaja SIM-kaardi aktiveerimiseks sisestada ka enda postiindeks, mida turistil suure tõenäosusega käepärast võtta ei ole.

Lisaks sellele leiab lehelt suures koguses muud kasulikku SIM-kaartide kohta käivat infot. Näiteks on seal selgelt selgitatud, millised on erinevad kaartide suurused, millistele standarditele sinu nutiseade erinevate SIMide kasutamiseks vastama peaks ning leiab sealt ka õpetuse selle kohta, kuidas leida taskukohase hinnaga SIM-kaardi pakkumine.

Eesti puhul on lehel välja toodud näiteks Superi, Simpeli, Smarti ning Zeni eelmakstud SIM-kaardid. Portugalis on muuseas saadaval aga Vodafone’i, MEO ning NOSi SIM-kaardid.

Vaata kõiki selle rubriigi artikleid