Rubriigi toob sinuni 

Lihtne nipp: kuidas kõik läheduses asuvad restoranid ja hotellid reisil alati üles leida?

Ükskõik kuhu reisida on plaanis, piinab meid kõiki alati üks küsimus. Kuidas leida sihtkohas üles just kõige paremad restoranid, hotellid ja muu vajalik nagu bussipeatused ning sularahaautomaadid?

Üks variant on kasutada traditsioonilist Google’i otsingut. See toob kasutajani mitmeid veebilehti ning blogisid. Inimesed soovitavad erinevaid asju ning soovitatud söögikohad või muuseumid ei pruugi alati olla kõige lähemal.

Loomulikult on ka mitmeid spetsiaalselt kohtade leidmiseks mõeldud teenuseid. Näiteks sobiva söögikoha valimiseks on paljudes riikides heaks lahenduseks Yelp, kus kasutajad saavad ise söögikohti arvustada ning seeläbi hoiatada tulevasi põlvi kehvade söögikohtade eest.

See on aga ainult ühe konkreetse asja jaoks ning kui peale sööki on tarvis kuhugi magama minna, siis selleks tuleb liikuda teise teenusesse nagu näiteks Airbnb.

Seega selleks, et alati kõik lähedal asuvad muuseumid, restoranid ja hotellid muretult üles leida tuleks kasutusse võtta üks hea ning universaalne lahendus.

Google Maps

Kõigi nende küsimuste jaoks pakub universaalset vastust Google Maps. Kasutamine on samuti väga lihtne. Kõigepealt tuleb paika panna, mida on vaja. Võtame näiteks restoranid.

Seejärel tuleb avada Google Maps ning kirjutada otsingulahtrisse ingliskeelne sõna selle kohta, mida otsid. Antud juhul siis “Restaurants” ehk restoranid.

Seejärel kuvab Maps kaardile hulga punaseid täpikesi, mis tähistavad kasutaja lähedal asuvate restoranide asukohti. Lisaks kuvatakse kõrvale ka valik, kust võib näha pilte restoranide kohta ning ka antud restorani hinnangut, mille teised külastajad sellele jätnud on. Seega kindlasti pole tarvis valida vaid kõige lähem restoran, vaid valiku saab langetada ka kvaliteedi baasil.

Antud lahendust võib kasutada ka paljudeks teisteks otsinguteks. Näiteks saab sellega suurepäraselt leida lennujaamu, hotelle, bussipeatusi, sularahaautomaate ning ka muuseume. Tuleb vaid sisestada vastav ingliskeelne märksõna ning mure lahendatud.