Rubriigi toob sinuni  Sponsor

Eralennukitest kohvriteni: kuidas rakenduste abil luksuslikult reisida

macbook.jpg

Kas sa eelistad Ryanairile privaatlennukit? Ei salli sama taksoga sõitmist nagu ülejäänud lihtrahvas või ei saa lihtsalt endale lubada, et tavaline reisimine su närve ja aega kulutaks? Luksuslikud reisiviisid meeldivad kõigile, kuid ainult vähesed saavad neid endale lubada. Tuleb välja, et on ka palju äppe just neile reisijatele, kes kunagi pileti hinda ei vaata.

Eralennukite Uber

Sul on kohe praegu vaja sõita Londonist Pariisi ja sa tahad seda teha vaikuses ja rahus? JetSmarter on firma, mis lubab sul otse rakendusest osta pileti mõnele just sulle sobivale eralennule. Londonist Pariisi väljub lend igal hommikul kell kaheksa ja koht kuue inimese lennukis maksab 749 dollarit (703 eurot). Ameerikas võib lennata näiteks Los Angelesest San Franciscosse kõigest 599 dollari (530 euro eest.) Kui sa aga reisid igapäevaselt ja palju võid osta ka 9000 dollari eest aastapaketi, mille abil saad lennata nii palju kui süda lustib. Loomulikult on võimalik rakenduses broneerida ka terve lend täpselt vajalikku sihtmärki. JetSmarter on saadaval Apple'i seadmetele ja Google Play rakendustepoes.

Kui JetSmarterist abi ei saa, on abiks ehk veel teine äpp PrivateFly. Sellesse saad sisestada oma hetkel soovitud lennu – näiteks vaja Nice'ist Fääri saartele kihutada – ja PrivateFly võtab automaatselt pakkumised suure hulga eralendude pakkujate käest. PrivateFly on samuti on saadaval nii iOSi kui ka Androidi operatsioonisüsteemile.

Milleks tavalised kohvrid?

Et reisida, on vaja ka kohvrit. Ning kuigi kaks põhimõtteliselt sarnast kohvrit võivad võrdse hulga reisikaupa mahutada, siis võib üks teisest palju stiilsem olla.

Poleks luksuslikumat ja kvaliteetsemat kohvrit kui Louis Vuittoni tootdang. Ja nii ongi tuntud bränd teinud eraldi äpi oma kohvrite kohta. Seal on hulk seniavaldamata infot teksti, piltide, videote ja heliklippide näol. Kes tahab oma pagasiga sügavamat suhet luua, võib lugeda Louis Vuittoni 150-aastase ajaloo kohta ja tutvuda intervjuudega Vuittoneni perekonnaga.

Rakendus on Saadaval iOsi rakendustepoes ja maksab 19 eurot. Sest see on ikkagi luksuskaup.

Luxe City Guides ütleb ainult seda, mida vaja

Nii, oleme oma eralennukiga ja luksuskohvritega päral. Nüüd oleks aeg linnaga tutvuda.

Kuid luksuslikult reisimine ei tähenda kohe kindlasti mõttetut aja kulutamist. Seepärast on vaja, et reisijuht oleks lühike, konkreetne ja informatiivne. Luxe City Guides teeb just seda. Luxe linnajuhte on kiidetud just nende teravate ja konkreetsete arvustuste põhjal, mis on ka vägagi inimsõbralikud. Selle äpi kaudu on võimalik kõiki ülevaateid lugeda, samuti on seal sihtpunktide telefoninumbrid ja muu kontaktinfo.

Rakendused on saadaval nii iOsile kui ka Androidile.

Zagat aitab süüa ja pidutseda ainult parimates paikades

Jah, see tundub esmapilgul nagu iga teine äpp, mis pakub sulle restoranidest, ööklubidest ja kohvikutest ülevaateid, kuid Zagatis ei arvusta söögikohti mitte kõik inimesed, vaid kindlaks määratud professionaalid, kelle arvamust võib usaldada. 1979 aastast tegutsev ettevõte on välja töötanud 30 punktilise hinnangusüsteemi, mille põhjal hinnatakse restorane, ööklubisid, kaubanduskeskusi ja muid aja veetmise asukohti.

Zagati rakenduse saab hankida endale Appstorest või Google play poest.

Skylark planeerib kogu sinu reisi

Äppidest, mis toimivad nagu reisibüroo, oleme juba kirjutanud. Aga kes ihkab veidi luksust, selle jaoks on tüütu nende äppidega reisiagendi töö ise ära teha.

Appi tuleb Skylark, äpp, mis aitab kõigest 400 euro eest aastas kõik reisid planeerida. Nimelt aitab Skylark sul leida parima hinnaga parima hotelli ja lennu. Iga kord reisi alustades antakse sinu käsutusse reisiagent, kellele saab helistada või sõnumineerida, ja kes aitab sind reisi jooksul kõiges – kas või sellega, kuidas saada lastega veeparki minnes parima hinnaga piletid.

Skylark on saadaval vaid iOsi rakendustepoes.

Vaata kõiki selle rubriigi artikleid