Rubriigi toob sinuni 

Viis head kuni 30-eurost tehnoloogiakinki, mis pista kingikotti

Saabuvad jõulud tuletavad meelde paraja pähkli ehk ülesande välja valida kingitused, millega oma lähedasi või sõpru jõulude ajal rõõmustada.

Kuid milleks kinkida niisama pudi-padi, kui on olemas asjalikud ja praktilised tehnoloogilised kingitused? Võibolla vajab väljavahetamist mõni kasulik vidin või on kallil kaasal sarnane jõulusoov – jõulude eel kriipsutatakse hinnad korralikult läbi, tänu millele saad uue asja soetada palju eurosid soodsamalt.

Siin on nutikas valik Klicki kingipoest.

Trust Velo juhtmevabad kõrvaklapid – 29,99 eurot (-25%)

Aeg on saada juhtmevabaks, eriti kui kõrvaklappe on vaja liikuval inimesel. Need Trusti kõrvaklapid on piisavalt kompaktsed, et igale poole kaasa võtta ning püsivad ka hästi peas, kuna on kuklataguse sangaga. Aku kestab vaatamata väiksusele kuni seitse tundi ning mobiilse seadmega ühendutakse Bluetoothi abil.

Klappidega saab ka kõnedele vastata ning kasutada käed-vabad seadmena.

Xiaomi Mi Band 2 – 24,99 eurot (-38%)

xiaomi_mi_band_2.jpg

Mõistliku hinnaga vastupidav ja füüsilise nupuga Mi Band 2 on legendaarne aktiivsusmonitor – seda hinnatakse oma soodsa hinna kohta piisavalt paljude võimaluste poolest. Lisaks pulsimõõtmisele ja sammulugemisele saab seda kella kasutada ka mobiiliteavitustest märku andjana, sest randmelt on kohe näha, kes helistab, kes saatis SMS-i või kes kirjutas e-kirja.

64 GB Toshiba mälupulk – 29,99 eurot (-17%)

Neid 4-, 8- ja 16-gigabaidiseid mälupulki leiab kindlasti igast kodust ja igast kotist. Kuid tänapäeval on sellest juba vähe. Et oma arvutis olevatest vajalikest asjadest varukoopia teha või tähtsad dokumendid ja meedia alati kaasa saaks võtta, pole enam kõvaketast vaja. 64 GB mälupulgale mahub väga palju ja see ei maksa ka enam eriti midagi – ühe paraja keskmise jõulukingi hinna.

Trust Nova hiir ja klaviatuur – 19,99 eurot (-33%)

Kui luuletuse lugejal pole oma juhtmevaba komplekti klaviatuurist ja hiirest, siis peaks talle kindlasti mugavama elu võimaldama ja ühe sellise kinkima. Trust Nova klaviatuur ja hiir töötavad vaid üht USB pesa ühise adapteriga hõivates ning klaviatuur on veel ka pritsmekindel.

Trust Tytan 2.0 stereokõlarid – 24,99 eurot

Laiskusest või parema variandi puudumise pärast kuulatakse mõnikord head muusikat süleri, tahvli või mobiili sisseehitatud kõlaritest. need muutuvad küll pidevalt aina paremaks, kuid füüsika seab omad piirid – aina õhematesse korpustesse ei ole võimalik mahlaka bassi ja valju selge heliga kõlakaste ära peita. Võta omale hoopis mugavad ja piisavalt kompaktsed eraldi toite ja reguleerimisnuppudega stereokõlarid, mis on alati laual ja pakuvad hoopis paremat muusikaelamust. Kui otsid kinki, siis korralik kõlaripaar sobib selleks hästi.