Rubriigi toob sinuni 

Talv tuleb – varusta end nutikate talveriietega!

Eesti mägisemates piirkondades lubatakse nädalavahetuseks juba korralikku lumevaipa. Seega on aeg talveriided välja võtta. Kui valmistud selleks hooajaks uusi kindaid-mütse otsima, siis nutiajastule kohaselt võiksid valida nutikate talveriiete seast.

Nutitelefoni külmas kasutada on ebamugav – peab kindad käest võtma, külma telefoni kõrva juurde panema või kõrvaklappe sallide-mütside vahelt läbi vedama. Tundub tüütu, kuid tegelikult ei pea see nii olema. Olemas on nii nutikindad kui nutimütsid, mis talvel olemise mugavaks teevad.

Mikrofoniga suusamüts

KitSound Stripe Beanie (hind 7,99 eurot) on just õigel ajal – lume tulekuks läinud 47 protsenti odavamaks. Tavalisest suusamütsist eristab seda nutikas lisa – “käed vabad” või “käpikud vabad” süsteem kõrvaklappide ja mikrofoniga. Klapid on peidetud mütsi sisse koos mikrofoniga, kukla juurest jookseb mütsi serva alla 3,5 mm kõrvaklapipesa. Pikendusjuhtme abil saad ühendada mütsi põues oleva nutiseadmega ning lisaks muusika kuulamisele on võimalik telefoni taskust võtmata ka kõnedele vastata.

Trendikad nutikindad

Trendzi mustrilised nutikindad (hind 4,99 eurot ehk -62%) näevad välja peaaegu nagu tavalised sõrmikud, kuid kolme sõrme otsad on natuke teist värvi. Need on kootud spetsiaalsest elektrit juhtivast lõngast, mis tagab puuteekraanide katsumisel puutetundlikkuse säilimise ilma kindaid käest võtmata.

Kui aga mingil põhjusel tahad muuta puutetundlikeks kõiki kümmet näppu, sobivad need Trendzi nutikindad (hind 3,99 eurot), mille sõrmeotsad on peaaegu sama värvi, kui muu mitte-puutetundlik osa.

Soojad kõrvaklapid

Paljud mäletavad juba kaheksakümnendatest moes olnud karvaseid kõrvaklappe, mis aitasid kõrvu näpistava külma eest kaitsta ning ei ajanud juukseid nii sassi, kui suusamüts.

Muidugi on nüüd needki kõrvasoojendajad nutikamaks muutunud. Õigemini – neile on lisatud kõrvaklapifunktsioon ja ei piirduta vaid sooja hoidmisega. Forever Earmuffs (hind 7,99 eurot) sisaldab ka kõnele vastamise nuppu ja mikrofoni, seega saab nendega käed vabana helistada.

Vaata siit suuremat valikut erinevat värvi ja erinevate mustritega nutikinnastest, -mütsidest ja kõrvasoojendajatest.