Rubriigi toob sinuni 

Stiilsed ja soodsad kõrbemaskeeringuga kõrvaklapid – mängimiseks ja muusikaks

Muidugi on võimalik osta endale tippklassi maksimaalse helikvaliteediga mänguriklapid, kuid on ka lihtsalt häid klappe, mis ei maksa kuigi palju.

Trust GXT 322D Camo (29,99 eurot) ongi üks selline – piisavalt stiilne, piisavalt mugav, suurte kuularitega ja sügava bassiga.

Kaasatulev adapter sobitab kõrvaklapid ka eraldi mikrofoni- ja kõrvaklapiauguga arvutiga, kuid klappide enda kaabel on mugava TRRS-ühendusega, mis sisaldab nii kõrvaklapi- kui mikrofoniühendust. Seega saab mängida igasuguste seadmetega, sealhulgas ühendada ka mängukonsooli puldiga ning kõigi uuemate süleritega.

Heli reguleerimise nupp ei ripu juhtme küljes, vaid asub kuulari all, alati kindlas kohas. Mikrofoni hoidev vars on pehme ja painduv, nii et võid selle alati sobivasse asendisse käänata. Mikrofoni saab vaigistusnupust välja ka lülitada.

Kui esialgu võib tunduda vaid meetri pikkune kaabel liiga lühike, siis mängukonsooli pulti ühendades on see kaabel just õige pikkusega, sest käes hoitavat puldi kasutades oleks pikem juhe juba liiast.

Muidugi on üle pea käivate kõrvaklappide pikkus reguleeritav, 50 mm läbimõõduga kõlarielemendid surutakse pehmelt, kuid kindlalt vastu kõrvu ja mikrofon võtab vastu helisid vaid sinu käest, jättes ümbritseva müra tahaplaanile.

Jah, need pole reisikõrvaklapid, kuna ei saa kokku pakkida ning mikrofoni eemaldada, kuid need on suured, tõsised mängurikõrvaklapid, millega saab kodus hästi hakkama ja kui vaja, ka muusikat kuulata. Sest bassi on ja ka kõrged sagedused veab ka üsna välja. Ei maksa unustada veel sobivust Skype-kõnedeks, kui kavatsed pikemalt rääkida – siis on need kuularid piisavalt mugavad, et kauem aega kasutada.