Rubriigi toob sinuni 

Otsid kõik-ühes tahvel-sülerit? Siin on kolm väga head sellist arvutit

Süler on kaasaskandmiseks, kuid alati ei tähenda see, et igal pool peaks arvuti süles tööd tegema. Mõnikord on vaja vaid puutetundlikku ekraani. Siin ongi kolm sellist mitmekülgset arvutit, mille kõrval sul enam teist seadet vaja pole.

Kõik-ühes süler on korraga nii laua-, süle- kui tahvelarvuti.

HP Pavilion x360 – 499,99 eurot

Puutetundlik ekraan, 360 kraadi ulatuses käänatav ka veel, lisaks korralik protsessor ja võimsus, millega saabki igasuguses olukorras hakkama – HP Pavilion x360 on töötamiseks neljas erinevas asendis. Bang & Olufseni kõlarid pakuvad parimat heli, ühenduspesad külgedel jäävad kõik vabaks ka siis, kui oled süleri tahvliks kokku käänanud.

Külgedel on kaks kiiret USB 3.1 pesa, USB Type C, HDMI- ja kõrvaklapiliides. Kiirusele annab juurde nobe 128 GB suurune SSD, aku kestab 9 tundi ehk rohkem kui ühe keskmise tööpäeva.

Lenovo Yoga 530 Ryzen5 – 699 eurot

Lenovo Yoga-seeria on ilmselt sama tuntud tahvel-sülearvutite kasutajate seas kui oli omal ajal Thinkpad ärikasutajate seas. Vastupidavate hingedega masin pakub puutetundlikku ekraani, mida saab koos puutepliiatsiga kasutada näiteks joonistamiseks või muudeks loomingulisteks ja inseneritegevusteks, AMD Ryzen protsessor võib Inteliga harjunule tunduda küll eksootilisem, aga pole tavakasutaja jaoks sugugi kehvem.

Ühendusvõimalusi on samuti palju: kaks USB 3.1 liidest, USB Type C, HDMI, kõrvaklapi- ja mikrofoniliides ning kõike seda toetamas aku, mis kestab kuni 8 tundi.

HP Envy x360 Ryzen5 – 799,99 eurot

Kui tundub, et vajad veelgi võimsamat kõik-ühes sülerit, siis selleks sobivad HP Envy-seeria x360 arvutid. 13-tolline masin on lisaks headele tehnilistele näitajatele ka väga õhuke ja kerge – vastandlikud omadused, mille tõttu tuleb ka hind pisut kallim. Nendeks paremateks näitajateks on rohkem mälu (8 GB), suurem salvestusruum (256 GB SSD), väiksem kaal (1,3 kg), veel rohkem ühendusvõimalusi (lisaks eelnevatele näiteks ka DisplayPort).

Aku kestab teistest mõned tunnid rohkem – kokku 11 tundi ja kõlarisüsteemi on disaininud heli valdkonnas tipptegija Bang & Olufsen.

Korpus on üleni metallist, nurgeline ja vastupidav.

Kui hinnavahemik on paika pandud, kui palju oled valmis kulutama ning tead ka ligikaudselt, kui võimsat arvutit vaja, siis nende kolme seast peaksid sobiva mudeli leidma. Kõik-ühes arvutite päralt on tulevik, sest mida rohkem saab ühe seadmega tehtud, seda vähem pead erinevaid masinaid ostma ja kaasas kandma. Tahvel-sülerid pole enam tavalistest õrnemad ja kehvemate tehniliste näitajatega, nendega saab väga hästi igapäevaselt tööd teha.