Rubriigi toob sinuni 

Laadimisjaam igasse hästivarustatud koju

Väga paljudes kodudes on harupesadega pikendusjuhtmed laual või laua all ning neis seisavad reas mobiililaadijad. Kuid ei peaks seisma – nii nagu on koduste elektriseadmete jaoks harupesad, nii on olemas ka laadimisjaamad mobiilidele, kuhu saab ühendada palju seadmeid USB pesadesse korraga laadima.

Mitu pesa peaks ühel laadimisjaamal olema? Kaks? Neli? Rohkem? Siin on kolm erinevat laadimisjaama, igaühel erinev arv võimalusi. Loe oma seadmed kokku ja vaata, milline kõige paremini sobib.

Romoss 2xUSB; 1xUSB-C 3.0 A – 29,99 eurot

See universaalsete otstega reisiadapter sobib kõigi seadmete korraga laadimiseks, kui oled kodust ära. Muidugi ei keela keegi ka seda igapäevaselt kodus kasutada, kuid ostes saad kaasa ka mitmete suurrriikide võrgupistikute adapterid.

Kaks tavalist USB-d sobivad näiteks mobiili, tahvli või akude laadimiseks, USB Type-C aga väljastab kuni kolm amprit, mis sobib ka mõnede uuemate USB Type-C laadimissisendiga sülerite laadimiseks. Seega kõik-ühes laadimisjaamaga ei pea enam reisile “vargapesasid” ja mitmeid laadijad kaasa vedama. Kodus on ka juhtmeid ja lisaseadmeid vähem.

Romoss 4xUSB 2.1A – 19,99 eurot

Kui paarist USB pesast jääb väheseks, siis võta see Romossi kuup, mis pakub nelja USB pesa korraga. Kui oled mitmekesi reisil või tahad öökapile ritta sättida mobiilid, nutikellad ja akupangad korraga laadima, siis just see laadimisjaam aitab. Siin pole moodsaid USB Type-C pesasid, vaid kõik on standardsed traditsioonilised laadimispesad, kuid laevad kiirelt.

Trust 5xUSB 2.4A – 29,99 eurot

Neljast pesast ikka vähe? Siis sobib ehk see viie pesaga Trusti laadimisjaam. Neist viiest kaks on kiirlaadijad, kolm tavalised. Nutitelefoni ja tahvli saab kiiresti täis, pulsikella, akupanga ja GPS-i jaoks sobivad ka üheamprised laadimispesad.