Rubriigi toob sinuni 

Kolm väga kasulikku omadust, mis teevad Nintendo Switchi digiränduri jaoks ihaldusväärseks

Mängukonsoole on mitmesuguseid – selliseid, millega saad mängida kodus teleka ees, aga ka selliseid, mida on lihtne igale poole kaasa võtta ja siis mängida. Saab mängida üksi või mitmekesi, mõned konsoolid tunnevad ära liikumisi ja asjade kujusid. Kuid mida erilist on Nintendo Switchil?

Eriliseks teeb Nintendo Switschi (hind 349,99 eurot) just see, et kõik need loetletud omadused ongi selles mängukonsoolis olemas. Tegemist on tõelise “Šveitsi noaga”, mida saab kasutada igasugustes olukordades ja igasuguste mängude mängimisel. Aga nüüd kõigest lähemalt.

1. Mängi kodus suurel ekraanil

Nintendo Switchil on võimalik pult kokku panna mitmest osast. Kodus suure teleka ees mängimiseks lisatakse puldile keskele vahelüli ja külgedele käepidemed, mis teeb selle väga käepäraseks. Mängukonsool ise ühendatakse teleriga HDMI kaabli abil ning võibki oma lemmikmänge mängida nagu tavalise mängukonsooliga.

Mängi ükskõik kus ringi liikudes

Kõige enam võib mängukonsooli vaja olla mitte kodus, vaid kuskil reisil olles või ringi liikudes. Ootad bussi, laeva või lennukit, kulged mööda pikka ja igavat maanteed või istud mõne teenindusasutuse järjekorras – parim viis aja kulgu kiirendada on konsoolimängud.

Nintendo Switchi pult on lahtikäiv kaheks osaks – õigemini see koosnebki kahest iseseisvast osast, mille saab konsooli ekraani külgedele soontesse pista ning suurema nuhvli mõõtu väike “arvutimäng” ongi valmis. Sellega saadki mängida igal pool, kaotamata oluliselt mänguelamuses, välja arvatud suure ekraani puudumine.

Mängi mitmekesi

Kolmas väga hea omadus on Nintendo Switchil see, et puldi mõlemaid pooli võib ka eraldi kasutada. Nii saad kodus mugavalt sõbraga koos mänge mängida – puldid on Nintendole kohaselt asenditundlikud ja infrapunakaamera abil tunnevad need ära ka objektide kujusid.