Rubriigi toob sinuni 

Kolm telerit, mis sobivad suvilasse kaasa võtta

Suvilas on vajalik selline teler, mida saab vajadusel lihtsalt kaasa võtta ja mis ei maksa väga palju. Seega võiks olla suvilateler väiksema ekraaniga ja lihtne kasutada ka ilma netiühenduseta. Siin on kolm kompaktset suveteleviisorit, mis mahuvad autosse koos muu suvekraamiga ning ei hõiva väikses toas liiga suurt ruumi.

JVC 24″ LT-24VH30 HD LED LCD TV – 124,99 eurot

JVC 24-tolline teler on HD kvaliteediga, kuid telekanalite vaatamiseks polegi praegu rohkem vaja. Sisseehitatud DVB-T vastuvõtja lubab vaadata tasuta Eesti kanaleid: ETV-d, ETV2 ja Tallinna TV-d. Lisaks saab USB pessa pista mälupulga ja sealt oma salvestatud videoid maha mängida või HDMI-ga ühendada näiteks sülearvuti ja kasutada seda väikest telerit lisaekraanina.

Telesaateid saab USB mälupulgale ka salvestada.

eSTAR 24″ LED24TVD1T1 HD – 119,99 eurot

Ka eSTARi 24-tollise diagonaaliga teler on HD kvaliteediga ning sellest piisab nii 24 tollise suuruse pildi jaoks kui ka üle õhu levivate telekanalite kvaliteetseks vaatamiseks. Samuti on teleril USB sisend, millesse saab pista mälupulga ja sellelt videoid ja muusikat maha mängida.

Kui reisid välismaale ja kuskil veel edastatakse analoogkanaleid, siis eSTAR-i ekraaniga saab ka neid vaadata.

Kui aga vajad lisaks ka sülerile suuremat monitori, siis eSTAR omab nii HDMI- kui VGA-ühendust. Seega saad ühendada ka mõne vanema arvuti, mis annab veel välja analoog-ekraanipilti.

Philips 22″ 22PFS4232/12 FullHD LCD LED – 134,99 eurot

Tuntud teleritootja Full HD resolutsiooniga telerist saab vaadata suvilas ka kvaliteetseid filme. See 22-tollise diagonaaliga mudel toetab ka HD kvaliteedis üle õhu edastatavaid ETV ja ETV2 telekanaleid, mängib meediat USB mälupulgalt ja rändamise jaoks on veel üks väga oluline omadus – sobib ka 12-voldine toide. Seega võid nautida oma ekraani isegi autotoitelt või kui oled suvilasse paigutanud päikesepaneelid, ei pea teleri jaoks 12-voldisest süsteemist energiamahuka adapteriga 220 volti välja võtma.