Rubriigi toob sinuni 

Hea mängurilaud on vastupidav ja mugav ka pikkadel mänguseanssidel

November kestab ja käes on pime aeg tubasteks mängudeks. Kasuta selleks spetsiaalset mängurilauda nii oma arvuti kui mängurilisade jaoks.

Trust GXT 711 (149,99 eurot) mängurilaud pakub väga head mängukogemust, mida iga tõsine mängur oskab alati hinnata. Tugevale terasraamile toetatud laua pealispind on kaetud spetsiaalse polüuretaankattega, mille peenekoeline tekstuur võimaldab sinu arvutihiirel optimaalselt liikuda ja iga väiksemagi liigutuse täpselt ekraanile kanda.

Niisamuti mahutab 116 cm laiune laud vabalt kahte monitori, et näeksid mängu täisekraanil ja saaksid samal ajal jälgida mängustrateegiaid või vestlusi teisel ekraanil.

Lauda on võimalik kohandada ergonoomiliselt igale mängijale sobivaks: sellele saad mängu ajal mugavalt kätega toetuda ning panna jalad reguleeritud alusele. Laua külge on lisatud kõrvaklappide hoidja ja külje peal paikneb joogitopsi hoidik.

Arvuti juurde tekkivat juhtmepundart aitab kontrolli all hoida kattega kaabliava. Nii saad sügis- ja talveõhtutel muretult mängu nautida ja ei pea millegi kõrvalisega oma pead vaevama.

Vaata ka mängurilauda tutvustavat videot: