Rubriigi toob sinuni 

Võta jalka suurturniirist viimast just nende rakendustega

Veidi vähem kui kuu aega on jäänud kaasa elada suurimale jalgpallipeole. Et ka ise kogu protsessist viimast võtta, jagame mõned rakenduste soovitused, millega kaasaelamine huvitavaks teha.

Onefootball (Android/iOS)

See rakendus pakub kasutajale väga põhjalikku ülevaadet mitte ainult MM-ist, vaid ka muul ajal toimuvatest mängudest. Lisaks mänguaegadele ja tabelile võimaldab Onefootball ka reaalajas teksti ülekannet näha ning uudiseid lugeda.

Samuti on võimalik telefoni mängude kohta käivaid teavitusi tellida.

LiveScore: World Football 2018 (Android/iOS)

LiveScore on spetsiaalselt suurvõistluse jaoks tehtud rakendus. See võimaldab sarnaselt eelnevale rakendusele samuti mänge reaalajas jälgida ning viimaseid uudiseid saada. Ka siin saab kasutaja teateid olulisema infoga otse telefoni saata.

FIFA World Cup Predictor (Android/iOS)

Suurtematele entusiastidele pakub FIFA lisaks ametlikule MM-i rakendusele võimalust osaleda ka ennustusvõistlusel. Vajalik on end registreerida ning konto luua, seejärel võimaldab rakendus enda skoorid kirja panna.

Kui sõpruskonnas on veel jalgpalli huvilisi saab selle rakendusega ka omavahel mõõtu võtta ning enda liigasid luua. Samuti peetakse punktiarvestust ka riigiti.

Google News (Android)

Üllatava valikuna pakub MM-i jälgimiseks võimalust ka Google News uuenenud rakendus. See on hea võimalus neile, kes ei soovi eraldi rakendust hankida või ennast kasutajaks kuskile registreerida.

Esmapilgul ei pruugi seda märgata, kuid uudiste vahelt leiab mustal taustal eraldi nupu MM-i kajastava infoga. Kui see avada, kuvatakse alagruppide tabeliseisu ning olulisemaid uudiseid.

Kahjuks ei paista seda kategooriat ilmuvat iOS seadme rakendusse, seega saavad seda proovida Androidi kasutajad.