Rubriigi toob sinuni 

Neli võimalust Google Chromecast Audio nutikamaks kasutamiseks

Google'i Chromecast on suurepärane seade, et odavalt oma televiisor nutikaks muuta, saates oma nutiseadmest sinna videosid erinevatest teenustest. Eksisteerib ka sama seadme audioversioon, mille saab ühendada kõlarite või helisüsteemiga, et neile muusikat edastada. Siin on mõned soovitused, et seda paremini teha.

1. Mitme toa tugi

Google Chromecast Audio on tõenäoliselt odavaim lahendus mitme ruumi helisüsteemi (multiroom audio) loomiseks. Osta kaks või enam Google Chromecast Audio seadet, ühenda need kõlarite ja oma wifi võrguga ning liida nad Google Home nimelises äpis üheks grupiks kokku. Nüüd leiad lisaks individuaalsetele seadmetele Chromecast Audiot toetavatest rakendustest ka oma vastloodud grupi, kuhu heli saates jõuab see korraga kõikidesse gruppi liidetud kõlaritesse. Seega hakkab muusika korraga mängima näiteks elutoas, magamistoas ja köögis.

2. Parema heli saavutamiseks aktiveeri täielik dünaamiline ulatus

Kui kõlarist väljuv heli pole päris see, mis see võiks olla, tuleb oma Google Home äpis avada konkreetse Chromecast Audio sätted ja lülitada sisse funktsioon "täielik dünaamiline ulatus". See tagab, et helipilti edastatakse ilma Chromecasti enda poolt tekitatavate kahjudeta.

3. Saada kogu seadme heli Chromecast Audiole

Kui kasutad mõnd Androidi seadet, on sul võimalik saata kõik seadme poolt tekitatavad helid mõnda Chromecast Audiosse. Nii saad kuulata muusikat või podcaste ka äpist, mis ametlikult Chromecast Audiot ei toeta. Selleks, et oma seadme heli Chromecast Audiole saata, tuleb avada lihtsalt oma Google Home äpp ja valida menüüst casti ekraani või audiot.

4. Saa varem uusi funktsioone

Google on muutnud Chromecast Audio testprogrammiga liitumise väga lihtsaks. Ava oma Google Home rakendus ning lülita sisse eelvaateprogramm. Nüüd saab sinu Chromecast Audio tarkvaraversioone, mis on testfaasis. See võib tuua kaasa mõningaid tõrkeid seadme töös, kuid samas pakub võimalust kasutada uusi funktsioone enne teisi.

Loe ka Geeniuse arvustust Chromecast Audio kohta.